short shifter na KEcu????

short shifter na KEcu????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

LSD

Član
samo da pitam je li neko pokusavao praviti...za kolko produziti polugu.ako ima negdje DIY na netu ne bi skodilo
 
skrati onu fabricku rucicu jedno 3 cm, stavis univerzalnu rucicu
na imbuse i miran, a i lijepo izgleda i lakse mjenjac upada, KO bi se sa
tim zaj.bavao
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
skrati onu fabricku rucicu jedno 3 cm, stavis univerzalnu rucicu
na imbuse i miran, a i lijepo izgleda i lakse mjenjac upada, KO bi se sa
tim zaj.bavao

druze moj, to ti veze nema sa shortshift sistemom, to je skracivanje rucice mjenjaca. shortshift je skracenje hoda poluge/a (sajli) mehanizma, sveukupno
 
Član
trizex je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
skrati onu fabricku rucicu jedno 3 cm, stavis univerzalnu rucicu
na imbuse i miran, a i lijepo izgleda i lakse mjenjac upada, KO bi se sa
tim zaj.bavao

druze moj, to ti veze nema sa shortshift sistemom, to je skracivanje rucice mjenjaca. shortshift je skracenje hoda poluge/a (sajli) mehanizma, sveukupno

:) :) :) :) :) :) :) :) :)
 
Al_Galone je napisao(la):
Ovde se covjek bas moze dobro ismijati :)
ovo nije ni za smijeha ovo je za :icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
To je skuplji sistem, samo ne vidim poentu ako nije za SR-a...

Ajme majko:icon_eek:

Tibore: Ne mora biti za Street race, svaka promijena brzine je brža. Skraćuje se hod ručice. Nije olakšavanje zamajca
 
Član
Sjednes u kombi VW T2 pa promjenis par brzina i onda sjedes u golf 2 pa promjenis par brzina
i sta ti se vise svidja?

Naravno kraci hod kod golfa 2
 
tema se razvuce u prepucavanje, bla bla, hajd sad, sto kako zasto, svi da pitamo momka, pa brale hoce covjek, trazi savjet ako je ko radio i to je to, ko zna neka pomaze, ko ne zna, use i u svoje kljuse, zaobidji temu....

mislim bez uvrede svima, ali napisite momku ako znate (a pojedini koji su se javili u temi pretpostavljam da znaju) i to je to, sad ismijavati ove sto su fulali i sto njih interesuje zasto on to radi, mislim nidje veze je, a tema je o sebi pri sebi, jako kvalitetna ali niko kvalitetno da napise,,,

kada je momak napisao temu, usao sam, pogledao, shvatio nemam pojma o tome (znam sta je ali kako i sta se radi ne...) i zaobisao, u nadi da cu procitati kvalitetne postove i saznati nesto novo, kad ono corak kao i sve vise i vise tema na forumu, prepucavanje.... pa kuda to idemo ljudi vise
 
Član
zen3dom je napisao(la):
tema se razvuce u prepucavanje, bla bla, hajd sad, sto kako zasto, svi da pitamo momka, pa brale hoce covjek, trazi savjet ako je ko radio i to je to, ko zna neka pomaze, ko ne zna, use i u svoje kljuse, zaobidji temu....

mislim bez uvrede svima, ali napisite momku ako znate (a pojedini koji su se javili u temi pretpostavljam da znaju) i to je to, sad ismijavati ove sto su fulali i sto njih interesuje zasto on to radi, mislim nidje veze je, a tema je o sebi pri sebi, jako kvalitetna ali niko kvalitetno da napise,,,

kada je momak napisao temu, usao sam, pogledao, shvatio nemam pojma o tome (znam sta je ali kako i sta se radi ne...) i zaobisao, u nadi da cu procitati kvalitetne postove i saznati nesto novo, kad ono corak kao i sve vise i vise tema na forumu, prepucavanje.... pa kuda to idemo ljudi vise

Sve ti je rečeno u trizekovom postu:icon_rolleyes: Šta još treba?
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
To je skuplji sistem, samo ne vidim poentu ako nije za SR-a...

Ajme majko:icon_eek:

Tibore: Ne mora biti za Street race, svaka promijena brzine je brža. Skraćuje se hod ručice. Nije olakšavanje zamajca

Ma oke to, ima strana sta je qrcu milo, to mu se i snilo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top