Shock !!! New Ford Focus

Shock !!! New Ford Focus

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
car_photo_290349_25.jpg


Novi Ford Focus pokazao je svoje lice. Za sada saznajemo da je Fordov tim dizajnera spremio novitet iz game plavog ovala koji ce biti direktni konkurent novoj Vauxhall Astri. No ni to nije sve jer sudeci po nekim spekulacijama, na gore prikazanoj fotki, modelu sa 5 vrata pridruzice se i coupe verzija. Takodje najavljuju se i izmjene u paleti motora, gdje bi trebalo da se nadje dosta novih ECO Boost turbo motora. Unutrasnjojs vozila ce biti opremljena najnovijim BMW-ovim i drive sistemom kontrole.

Najavljeno je da ce se prvi modeli naci u prodaji vec od 2010 godine, ovo vazi i za coupe verziju, dok se sedan i kabrio ocekuju 2011 godine.
 
Putovanja.ba
Administrator
Meni je bezveze skroz, ne svidja mi se uopste :icon_rolleyes:
 
pa dobro ljudi, ovo je jos u PhotoShop fazi.. sumnjam da bi ford svoju zlatnu kozu radikalno izmjenio i sebi pucao u noge. u ostalom, ako se pratimo filozofijom da danasnji automobili njeguju svoje linije kroz sve modele, imam osjecaj da ce focus biti prednjim djelom ipak blizi mjesavini fieste i mondea nego ovog bezlicnog koktela. drugim rjecima, sumnjam da ce biti ovako uzasan.
 
Legend
Obzirom da je rijec o konceptu, a u toj temi se i nalazi, mislim da je još rano za neke realne tvrdnje finalnog izgleda.

Ali ko zna ... :icon_rolleyes:
 
Super Moderator
uh al zato vidite mu linija i mogu mislit kako je lijep sa strane kad se gleda a i nazad... naprijed ne valja grill nije ovo za forda...
al sto kaze daki jos je koncept...
 
Legend
auuuuuu
meni premocno izgleda
nema sanse da bude ovakav identican sa prednje strane, ali linije sasije su drama dobre
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top