she's a lady

she's a lady

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo nako tuzne smrti bijelo kec (razbio sam ga...) kr i fergazeri su izvadeni s namjerom da se prodaju i da se kupi neki noviji vwagen...
medutim cuo sam da se prodaje jedna dama za koju znam jos dok je bila u splitu u porsche inter autu u salonu njihovom te znam da je prodana sefu porschea u zagrebu koji ju je odlucio prodati a to sam i ja cuo pa je otisao pogledati i odmah se zaljubio u lady i izgubio zdrav razum. dok je pamet govorila nemoj ju uzeti srce je govorilo suprotno pa sam ju tako i kupio i odlucio spasiti od 1.9d motora.

uzeo sam je iz razloga jer je auto orginal GTI i limarski odlican i nema potreba za radovima na karoseriji. unutra je bio 1.9d motor jer je vlasnik izvadio 1.6 gti motor. ja sam se dogovorio da si on uzme taj diesel i meni da auto bez motora ali i da mi da org motor, getribu i ostale dijelove te sam ga tako kupio i odlucio da cu urediti svoj 16v motor i staviti ga u lady te dovesti unutrasnjost i jos neke sitnice kao ovo sto je crveno ofarbano oko instrument ploce u orginal stanje. :icon_smile:

evo par slika:

ed38fd4c.jpg


5d3bf526.jpg


7d12e2a8.jpg


8d4307da.jpg


6c0eb692.jpg


5ecd30e0.jpg


88f19b16.jpg


389ce78e.jpg
 
Član
ma malo su prljava sijedala:icon_smile:

gti motor 1.6 je 110ks motor na k-jet mehanicko ubrizgavanje goriva hoces ga kupiti?

hvala na pohvalama
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top