Shema spajanja km/h sata golf 2 sa 2 dzeka???

Shema spajanja km/h sata golf 2 sa 2 dzeka???

ljudi treba mi shema spajnja kmh sata. znaci imam sat sa 2 dzeka i hocu da ugradim sat sa 1 dzekom , ovaj sat sa 2 dzeka nema obrtaje a ovaj sa 1 dzekom ima.. treba mi shemmmaaa hitno jeee :icon_question:
 
Administrator
RE: Shema spajanja..Pomooccc

go_baby_go je napisao(la):
Danas sam gledo sat kod mene je sa 2 dzeka (jetta 2 GTD) a ovaj sto hocu da ubacim je sa 1 dzekom (gof 2 gti 16v). e pada li se tu moze sta uradit i da se moze ubacit taj sat al da sve radi kako treba . kod mene nema komandi na rucicam tako da mi nebi ni radio borad computer al nea veze vazno znaci osim board computera sve ostalo da radi.

Za one koji nisu upuceni radi se o ovome...

a onu cemo temu izbrisati;)
 
Član
nije isti princip rada obrtomjera kod dizela i benzinca, tako da to mozes zaboraviti...
 
Član
tacno tako... kod dizela ti obrtomjer povecava i smanjuje struju, dok kod benzinaca prekida plus...
 
a moze li se ugradit od dizela na dizela, al dazon je sto kod mene sat ima 2 dzeka a ovi satovi sto imaju obratje su sa 1 dzekom. moze li se tu sta napraviti

a moze li se ugradit od dizela na dizela, al fazon je sto kod mene sat ima 2 dzeka a ovi satovi sto imaju obrtaje su sa 1 dzekom. moze li se tu sta napraviti
 
jel ima iko da zna spojiti sat sa benzinca (1 dzek) na dizela (2 dzeka ) sad sam gledo video i radi. jel ima koji elektricar iz tuzle ili okoline da zna ovo spojit
 
Top