servo mk3

servo mk3

Član
je mi moze neko reci sta mi je sa servom.. dosta tesko mi ide volan.. gledao sam ulje u servu ima ga dosta.. kada smotam skroz cuje se skripanje kao da remen skripi..
jel netko zna jel to mozda lezaj otisao ili nesta drugo..

hvala
 
Član
provjeri remenicu servo pumpe. Imao sam isti problem i vrlo brzo je skripanje postajalo sve jace i jace, na kraju je servo pumpa dala svoje

Jel ti ima mjehurica kada otvoris bocu od ulja, jel normalno ulje ili izgleda kao da kuha?
 
Član
nema nikakvih mjehurica..normalno izgleda..
ali mi bas tesko ide volan.. bio sam kod prijatelja u golfu mk3 neki dan kod njega ide 5x lakse.. i naravno neskripi kada se smota volan skroz..
 
Član
to sto skripi kada skroz smotas volan je pretpostavljam zato sto se optereti servo pa skripi, ali opet ne smije da skripi tako, inace se malo osjete vibracije kad se smota puni i drzi ali ne bi trebalo da skripi. Vjerovatno ti servo pumpa nije uredu
 
Član
Mora se zategnit nesto samo ne znam sta tako je meni bilo. Doduse nije mi bilo tesko motat samo mi je skripilo, mislim skripilo je nesto nije remen ;)
 
Nooryavk je napisao(la):
je mi moze neko reci sta mi je sa servom.. dosta tesko mi ide volan.. gledao sam ulje u servu ima ga dosta.. kada smotam skroz cuje se skripanje kao da remen skripi..
jel netko zna jel to mozda lezaj otisao ili nesta drugo..

hvala

probaj dotegnuti remen na servo-pumpi,ako je popusten...ako nebude promjena i pudes imao isti efekat,mjenjaj servo-pumpu
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
moze se servo pumpa reparirat

to si onda i meni govorio kada sam ja imao problem, ali moja se nije mogla otvoriti, znaci nemoguce. Ali je bilo nekih pumpi kod ovog majstora, i one su se mogle otvoriti, tada sam vidio onaj lezaj koji strada i one gumice
 
Top