servo letva golf 1 pitanja

servo letva golf 1 pitanja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovako! Nabavio sam servo letvu za svog golfa keca.Pored letve tu je i:servo pumpa;crijeva i cijevi sa bocom za ulje,dupla remenica. Mene interesuje jeli neko ugradjivao u keca,imali nekih problema,da li treba drugi krstovi(kardancic) volana i dali ima neko nosac pumpe sa zatezacem remena za dizela?Ako neko ima neka iskustva uvezi toga nek pise :icon_question::icon_question::icon_question: tu letvu sam nabavio jer kad stavis 14" ili15" gume tesko motati.
 
Član
Standardni krst volana ti ne pase ni po duzini a ni po zubima ... Kod druga smo na kecu iskombinovali kecev i tricin krst pa onda kod tokara pravili nove zube ..
 
RideR je napisao(la):
Standardni krst volana ti ne pase ni po duzini a ni po zubima ... Kod druga smo na kecu iskombinovali kecev i tricin krst pa onda kod tokara pravili nove zube ..

znas li mozda koje spone pasu na keca?
 
Član
mirsadgolf je napisao(la):
RideR je napisao(la):
Standardni krst volana ti ne pase ni po duzini a ni po zubima ... Kod druga smo na kecu iskombinovali kecev i tricin krst pa onda kod tokara pravili nove zube ..

znas li mozda koje spone pasu na keca?
...spone su iste a treba ti cijela puska volana ja sam skinuo servo letvu sa cabria a ostalo sa scirocca i uporedjivao i nista nije isto...
 
weky je napisao(la):
mirsadgolf je napisao(la):
RideR je napisao(la):
Standardni krst volana ti ne pase ni po duzini a ni po zubima ... Kod druga smo na kecu iskombinovali kecev i tricin krst pa onda kod tokara pravili nove zube ..

znas li mozda koje spone pasu na keca?
...spone su iste a treba ti cijela puska volana ja sam skinuo servo letvu sa cabria a ostalo sa scirocca i uporedjivao i nista nije isto...
sad nista ne kontam,sta mi pase i od kojeg auta (scirocca ili od golfa2)?
 
ima li neko jos neki prijedlog i sugestiju da to sredim jer uskoro su lijepi dani pa da mogu ugraditi???
 
sve je sredjeno servo letva i pumpa ugradjena sve idealno fercera,sve sam sam odradio i ugradnja je trajala puna dva dana.
 
Član
mirsadgolf je napisao(la):
sve je sredjeno servo letva i pumpa ugradjena sve idealno fercera,sve sam sam odradio i ugradnja je trajala puna dva dana.
bas mi je drago da si to rijesio, vjerujem ti koliko si se napatio, jer sam i ja na svojoj ostao 2 dana, kad geldas sve isto, a na kraju nista nije isto... i to sam dobio sve uz letvu i opet sam se napatio...ali hajd da ne idemo u off
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top