Servis turbina Lukavac?

Servis turbina Lukavac?

imamovici ;) jedni ga fale jedni ogovaraju.
a ogovarali su ga tuneri , e sad . hmmm.
ja sam mislio da je i mene zajebo a nije.
imas i u Srebreniku jednog al nezz puno o njemu.
a koja je turbina u pitanju ?
 
Član
Licno mu znam burazer i s obzirom kakvu opremu ima momak za turbine i koliko se povalio za to trebo bi da valja a nisam vala cuo do sada neke koji su reparirali kod njega da imaju neke probleme s turbom ;)

A ovo da se zale znas kako je ima svakakvih ljudi i razglasuju iz iskustva govorim sto i ja imam musterija koje kod mene non stop odrzavaju auto a okolo prica vako nako a on prezadovoljan :D znaci samo ozbiljnim ljudima koji su to vec radili i kojima nije zao bilo para da ti kazu iz iskustva ;)
 
Licno mu znam burazer i s obzirom kakvu opremu ima momak za turbine i koliko se povalio za to trebo bi da valja a nisam vala cuo do sada neke koji su reparirali kod njega da imaju neke probleme s turbom ;)

A ovo da se zale znas kako je ima svakakvih ljudi i razglasuju iz iskustva govorim sto i ja imam musterija koje kod mene non stop odrzavaju auto a okolo prica vako nako a on prezadovoljan :D znaci samo ozbiljnim ljudima koji su to vec radili i kojima nije zao bilo para da ti kazu iz iskustva ;)
slazem se , a i ima masineriju novu novcatu , sjaji se. i sto je najbitnije nije skup.
 
Član
heh pa dobro, uglavom koliko vidim pozitivna su iskustva :) mislio sam otic cisto informativno da pregleda turbinu, posto mi se pojavio nekakav cudan zvuk pri ubrzanju, mada ne uvijek, al eto preventivno da vidim sta je..
 
Top