servis foto aparata - lock

servis foto aparata - lock

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: servis foto aparata - hitno

Znam 100% da servis ima negdje u Tesnju al za Sarajevo nisam siguran

SERVIS
SERVIS

Oni niksa imaju u prodaji Benq foto ap pa prepostavljam da moraju i obezbjediti servis za iste.. kontaktiraj ih

Zaboravi ti reci.. ta "optika" sa tim mehanizmom je najcesci kvar kod foto aparata i mislim da se debelo naplacuje. Ev ti primjer, za Nikonov foto ap to kosta 110E u nasim servisima (tacnije Banja Luka) :(
Tako da mislim da ti se nece isplatiti al svakako pokusaj
 
Član
RE: servis foto aparata - hitno

Ne isplati se popravljati, prvo sto je objektiv skup, plus rad servisa, za te pare sto ces dati mozes
uzeti noviji i bolji model..
Sad jedino ako ti nesto znaci taj aparat da ga bas zelis popraviti.
Ja sam radio u servisu, slao sam na popravke cijene su dramaticne :)
 
Član
RE: servis foto aparata - hitno

Pa imaš Foto Žunić, ali vjerovatno za tu cijenu popravka možeš uzeti nov... http://www.fotozunic.com/466/nikon-coolpix-l21
 
Član
RE: servis foto aparata - hitno

Deyo je napisao(la):
Pa imaš Foto Žunić, ali vjerovatno za tu cijenu popravka možeš uzeti nov... http://www.fotozunic.com/466/nikon-coolpix-l21
za cijenu si upravu al od ovog nikona treba bjezat (mislim na ove jeftine "amaterske" aparate)
 
Član
RE: servis foto aparata - hitno

Nije ovo Nikon uopšte (mislim ne prave ih direktno oni) ali mislim isto tako da nije ništa lošiji od ovog Benq, za 120KM je super.
 
Član
RE: servis foto aparata - hitno

Deyo je napisao(la):
Nije ovo Nikon uopšte (mislim ne prave ih direktno oni) ali mislim isto tako da nije ništa lošiji od ovog Benq, za 120KM je super.
to nisam znao.. Ja sam prodao ovi "Nikon" aparata Boga pitaj koliko i vjecito je bilo problema sa njima. Al sto kazes za 120 nije los, samo treba covjek biti malo oprezniji i to je to :cool:
 
Član
RE: servis foto aparata - hitno

Nikon ima fokus na dSLR aparate, a ove aparate pravi neko za njih (ne znam sad tačno) ali pod licencom, tako da nije loš kvalitet, ali to cijena diktira kao što kažeš ;)
 
Član
RE: servis foto aparata - hitno

Da benq je u pitanju DC E820 ;) Drugi put se dešava ista situacija - peh Zato mi se popravlja Kontam može se nakako izvući ovaj objektiv :icon_question:

Isplati se popravljati :cool:
Nakon obavljenih par razgovora sa distributerima i cijene novog od preko 300 km ne znam ni sam za šta i ponašanja kao da se radi o atomskoj fizici moju ćelavu glavu uhvatila je huja :D :lol: Rezltat je popravljen aparat nakon 10 minuta posla Hvala svima koji su se javili da pomognu ;)


Uploaded with ImageShack.us
lock ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top