Semizovac - jedna osoba poginula

Semizovac - jedna osoba poginula

Član
Zalosno cesto se ovo danas kod nas desava,ali adrenalin za brzom voznjom treba ispoljiti negdje drugo,losi su putevi losi vremenski uvjeti,plus na to ako imate losije i neispavno auto too vam je sve blize nezgodi,nagledam se svasta u danu ljudi voze van sebe onda su nervozni,nestrpljivi ne mogu sacekati pjesak da predje ili zeleno na semaforu sve se negdje zuri...
 
Član
Ma davno je ovo sve otislo u ***** prijatelju, generalno smo neuroticna nacija i komplekse lijecimo na pogresne nacine, a Boga mi i na pogresnim mjestima.
 
Član
Ovaj je seat bio odlican auto vozio se dugo godina po Vogosci, sigurno je bila poledica pa ga ponijelo idem cesto ovim putem i u jutro je katastrofa cesta jer ovaj dio je uvijek u minusu temperatura
 
Član
Nedo Bog nikome.. toledo je bio nekad davno u xXx sarajevo, jedno vrijeme je bio i kod mog jarana, prije mozda 2 god i bio je top, isao kao navrijeme ako je to taj isti auto..
 
Ma u ovom dijelu se uvijek vozi brzo, i sam sam imao nekoliko situacija, bas prosle nedjelje jedva izbjegao sudar sa q5.
Spesdrive, bas tko ima i poledice, jer sunce kasno izadje na ovom dijelu.
 
Top