Semering razvodnika...

Semering razvodnika...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E, jel mozda neko menjao semering na rzvodniku paljenja? Malo mi baca ulje u kapu pa hocu to da sredim, gde sam god pitao kazu nema tog semeringa kao rezervnog dela pa me interesuje jel to neko radio i kako, koji je postupak?
Hvala
 
Početnik
a izmjeri semering i odes u SKF, naci ces tamo sigurno, valjda ti ima neka radnja blizu..
 
Član
Ma ja,al ne znam kako skinut,na sta obratiti paznju da sta ne zajebemi... A taman sam isao na stelovanje paljenja...
 
Član
pretpostavljam da ti je 1.3 motor,ne mozes zamijeniti taj semering jer je semering presovan u kuciste razvodnika.
 
Član
Raske81 je napisao(la):
:lol::lol::lol:, nije druze, 1.8 16v...

isti vrag razvodnik je na isti fazon i kod 1.3 i kod 1.8 16v,tako da ovo opet stoji

jeli KR,zaboravio sam ti napisati da sam i ja na svom 16 v imao isto sranje,ali na moju srecu drug mi imao viska razvodnik,tako da sam dobro prosao,a inace je razvodnik skup za njih
 
Član
Nemoj me zaj*****ti! Nije valjda da drugi razvodnik moram kupovati? Znaci nikakve sanse da ozivi?



_ Jeste KR...
 
Član
slabo,i da razrovis to sve i iscupas taj semering,kako ga poslije vratiti da ne pusta,jer je presovan. Najbolje bi ti bilo da mozes dje naci razvodnik sa crknutom elektronikom,a da mu je dobar semering,pa da poslije prepakujes svoju elektroniku u njega,to ti je najjeftinija opcija.
 
Član
Ma dje sam god pitao u radnjama, kazu nema semering kao rezervni deo,nesto mi bilo sumnjivo..
Gde naci za njega razvodnik u PM! Jel pase od nekog drugog?
 
Član
Semering se fino i bez ikakvih problema moze zamjeniti. Nadjem dimenziju pa ti napisem, u SKF ima kupiti sigurno.

dimenziju su 12x19x5, SKF kataloski broj je 4702
 
Član
evo ako je syncro to mijenjao nek ti objasni kako,ja kad sam trazio semering za svog,obisao sve auto dijelove i nisam ga mogao naci,jos me svi uvjeravali da se to ne mijenja i da nemam dje kupiti.

poslije mi naleti povoljno razvodnik,i uzmem ga tako i da nisam trazio dalje.
 
Član
ma razvodnik se rastavi ko sale, semering je ko i svaki drugi semering.
Evo postupka.
http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=3536766

tu lik ima spec alat za ubacivanje stifta u osovinu, al nije to neophodno, moze i izbijacem i cekicem pazljivo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top