Sema, Sarajevo

Sema, Sarajevo

Član
Lijep pozdrav svima., novi sam i prijavio sam se da pitam da li neko zna da mi kaze ili objasni kupio sam passata 6 2006 model 2007 2.0 103 kw DSG mjenjac i primjetio sam kad vozim uz brdo kad dodam gas u 4 ili 3 brzini osjeti se kao treskanje kao kad je felga kriva pa se trese pustim gas nista kad lagano dodajem nista se ne osjeti i kad je hladan osjeti se treskanje samo malo znaci dotaknem gas ono prestane ako moze neki savjet. Unaprijed hvalaa
 
Član
Ma drug znas kako ide kad se kupuje auto uvijek servis tek uradjen a na danasnjem vremenu sve i jedan racun se moze uraditi, mijenjac salta bas ko mlijeko nit trza nit nista vuce extra sve po ps ali samo to sto se pocne trest ja nisam wv nikad imao vozao sam bmw opela audi al wv nikad pa i ne znam iskreno puno o tome
 
Član
Ako je uredno mijenjano ulje i filter onda je najvjerojatnije zamasnjak, sto najcesce i bude. Ponekad zna biti i do nosaca motora zbog vibracija koje se prenose pa treba dobro utvrditi sta je problem
 
Član
Jutros upalio kad je hladan trese se malo ja samo dotaknem malo gas znaci sekundu on se umiri pola obrtaja,, krenuo dodje brdo 4 brzina npr preticanje on pocne kao kad guma dobije bubreg pa se trese e sad ne znam dda nije do nosaca kakvog a ako bude zamajac 100% vracam se prodavacu u posjetu jer uzeo sam ga prije 24 h i to se odmah primjetilo al on kad je dovukao auto bilo je vec na radnoj temp pa se nije moglo vidjeti to podrhravanje u mjestu tek kad sam krenuo za Sa. Osjetio al ajd reko nije nista ucinilo mi se al bgm jutros kad sam vidio nije dobro
 
Top