Seksualni vodič za djevojke iz 1894.

Seksualni vodič za djevojke iz 1894.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
1. * Glumljenje bolesti, pospanosti i glavobolje ženini su najbolji prijatelji.

-***** ja njoj sve zbog ovoga, zbog lujke sad nas zene yebu :icon_mad:

2. Cuj daj rijetko i nerado...

-Koda bi je cekao, razvod=2-3 ljubavnice drolje i aj miran :lol:

Nekad das, nekad primis, a najpametnije je da das da bi imala :lol:
 

MTR

Član
SamiRX-8 je napisao(la):
OVAKO JE TREBALO :
Davne 1894. godine vikarova žena Ruth Smythers napisala je vodič za seks kako bi pripremila mlade dame na to ”EXTRA ” iskustvo, piše The Sun.
Njezin glavni savjet bio je: ”Dajte PUNO, dajte STALNO i iznad svega - dajte RADO”.


* Pametna mlada supruga dopustit će NAJMANJE 7 seksualna odnosa tjedno (nakon nekog vremena taj će broj pokušati smanjiti).
* Glumljenje bolesti, pospanosti i glavobolje ženini su NEPRIJATELJI.
* Većina muškaraca po prirodi je perverzna, i kada bi imali šansu, upustili bi se u niz .............radnji, poput normalnih položaja.

* Pametna žena CE dopustiti mužu da vidi njeno golo tijelo, TE dopustiti da muškarac pokaže svoje golo tijelo njoj.
* Mnoge su žene otkrile kako je korisno imati DVD RNICPO - KOJI se ne smije ukloniti tijekom seksualnog čina. Tako će se pokazivanje gole kože POPETI NA MAKSIMUM
* Pametne žene znaju da je seks nešto što treba UPRAZNJAVATI
* Kada legne u krevet, žena treba UPALITI svjetlo i biti OJHA kako bi privukla muža.

* Seks, SE NE SMIJE spriječiti
* Muževe TREBA poticati - golotinja, razgovaranje o seksu, čitanje priča o seksu, gledanje fotografija i crtanje seksualnih slika su navike koje će muškarac lako steći ako mu se to dopusti.
* Ako je muž pokuša poljubiti, žena treba lagano okrenuti glavu kako bi joj poljubac pao nedužno na obraz. Ako joj muž podigne spavaćicu ili je pokuša poljubiti, žena treba brzo spustiti spavačicu, dignuti se iz kreveta i reći kako mora na toalet DA SE PRIPREMI
* Ako je muž pokuša zavesti pohotnim riječima, pametna će se žena dosjetiti nekog NOVOG POLOZAJA

* Nakon što je muž završio, pametna će ga žena odmah početi ...................
* Pametne žene uvijek traže nove metode kojima će Ohrabriti muža ili mu ...........uskratiti seks.
* Do desete godišnjice braka mnoge će žene završiti s rađanjem i postići krajnji cilj ukidanja svakih daljnjih seksualnih odnosa s mužem, KOJI CE KLEPIT SEBI STA OVAKO ILI SLICNO :

[attachment=21032]



Ja ne znam mogu li se zaustaviti smijati... sta li je njoj udarilo u glavu, gospoja neka haman :lol:


ETO TAKO , OVO JE TREBALA NAPISAT DA SE MI NE BI PATILI
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top