sejo

sejo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozdrav za ljude na forumu.


Hajde onda ovako cemo

ime mi je sejo od oca huseina vozim Renault Megan coupe 1.6 90 ks drugim rijecima zvijer zanimanje mi je aduo elektronika i dijagnostika vozila volim vozat po carsiji sa dobrim vozacima i tako neznam sta bih jos dodao mislim da je ovaj put malo opsirnije a ako nije dovoljno ja cu jos jedan malo veci referat napisati
 
S postovanjem

Molimo sve nove clanove da kada im se odobri registracija na forum ucine slijedece:

1. predstave se u temi NOVI CLANOVI (Ime i prezime (ukoliko zele da otkriju isto), automobil koji voze (ukoliko posjeduju isti), odakle su, motiv registracije na forum...

2. Postave slike svoje vozilice u temi BH TUNING GARAZA

3. popunjavanje profila : datum rodjenja i lokacija

4. Gledaju malo teme i datume i ne podizu teme starije od 1 mjeseca ako nemaju posebnog razloga

U protivnom se komentari i teme brisu s foruma

Unaprijed zahvalni na razumijevanju

BH TUNING TEAM
 
poz i dobrodosao na forum...inace,ovo je jedan moj prijatelj,vec sam ga nekima s foruma preporucio sto se tice dijagnostike na vozilima,elekto-zezancija itd. momak je opremljen bolje od nekih ovlastenih servisa i kao takav mislim da ce dobro doci raji s foruma,kako svojim savjetima tako i uslugom...dobio je opomenu za predstavljanje putem fixne telefonije tako da ga ocekujemo uskoro :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Hajde onda ovako cemo

ime mi je sejo od oca huseina vozim Renault Megan coupe 1.6 90 ks drugim rijecima zvijer zanimanje mi je aduo elektronika i dijagnostika vozila volim vozat po carsiji sa dobrim vozacima i tako neznam sta bih jos dodao mislim da je ovaj put malo opsirnije a ako nije dovoljno ja cu jos jedan malo veci referat napisati
 
ok joSe,budi aktivan,ima nekog hajra i od tebe :lol: nego,svrati sreco do mene...imam nekih nerijesenih situacija s tobom,a i meganu lezajeve da zamjenimo :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top