Seat Toledo 1.9 TDI

Seat Toledo 1.9 TDI

otm8fm.jpg


2m43j8j.jpg


33y25o7.jpg


zkspyf.jpg
 
s obzirom da imam nekoliko pitanja za koja bih trebao vas savjet, zanima me:
1. je li moguce da nakon podesavanja ugla bosh pumpe auto bucnije radi, sto se narocito osjeti unutra i uz to poceo je da dimi kad se naglo ubrzava,nebitno je li iz manjih ili vecih obrtaja
2. prosle zime sam koristio grudnjak za haubu i nakon sto sam ga skinuo na ljeto, dio haube koji je bio prekriven je imao drugaciju nijansu boje u odnosu na ostatak haube..moze li se to poliranjem ujednaciti?? kasnije sam farbao haubu zbog udesa, pa da znam da li da ga koristim ove zime

hvala i pozdrav
 
evo malo da se digne prasina sa teme :)
danas kupljene originalne seatove alu felge 16" sa gumama profila 205/55
IMAG0214-1.jpg IMAG0220-1.jpg IMAG0221-1.jpg
zamijenjeni su i prednji diskovi i plociceIMAG0213-1.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
dobar seat, danas zajedno bili u servisu, i zaboravi ti reć da trebaš maknut one pozicije u farovima :D
 
Član
Fin seat bas,ovo auto mi se od ovijek nekako bas svidjalo :)
A sad gledam ovo od pocetka,i procita da si cisto egr i turbinu
Sta i je bilo prije ciscenja?
I jesil dobio sta vuči posle ciscenja?
I tamni stakla obavezno ;)
 
Fin seat bas,ovo auto mi se od ovijek nekako bas svidjalo :)
A sad gledam ovo od pocetka,i procita da si cisto egr i turbinu
Sta i je bilo prije ciscenja?
I jesil dobio sta vuči posle ciscenja?
I tamni stakla obavezno ;)
hvala,a vidjet cu za stakla,mozda zatamnim..
a da,cistio sam usis,egr i turbinu,,desavalo mi se to da je gubio snagu na oko 3000 obrtaja i onda je isao kao sdi sve dok ne ugasim pa ponovo upalim auto. palila se lampica check engine,na dijagnostici pokazao prevelik pritisak turba..sve odradjeno u Gracanici u Turbo activ-u i od tada, evo vise od godinu dana nikakvih problema, vuce kao i svaki ispravan auto od 110 ks. pozdrav
 
Član
s obzirom da imam nekoliko pitanja za koja bih trebao vas savjet, zanima me:
1. je li moguce da nakon podesavanja ugla bosh pumpe auto bucnije radi, sto se narocito osjeti unutra i uz to poceo je da dimi kad se naglo ubrzava,nebitno je li iz manjih ili vecih obrtaja
2. prosle zime sam koristio grudnjak za haubu i nakon sto sam ga skinuo na ljeto, dio haube koji je bio prekriven je imao drugaciju nijansu boje u odnosu na ostatak haube..moze li se to poliranjem ujednaciti?? kasnije sam farbao haubu zbog udesa, pa da znam da li da ga koristim ove zime

hvala i pozdrav



1. moguce je, ja preko vcds dijagnostike vrsim korekciju bosh pumpe.tacno se vidi po kodu motora u kojim vrijednostima pumpa mora biti.svako odstupanje ce dovesti do neravnomjerog rada.
 
Top