Seat LEON vol. 3

Seat LEON vol. 3

Član
Uuuu veoma zanimljiv izbor a opet nije riskantan (jer je to ipak VW) svaka cast originalno i mudro.
 
Član
Bez komentara, i stari i novi leon mi se oduvijek sviđao. Super izgleda, malo ušminkaj i vozi ga dugo godina i kilometara. Neka je sa srećom
 
Dobar,razmisljao sam o njemu kad sam mjenjao auto...fin pravo jos ako si ga ti uvezao sad znas sta imas i rahat.. nek je sa srecom
 
Član
Hvala drustvo. U planu mi je da ga chipnem i malo prizemljim, al sve u svoje vrijeme.
Auto je uzet kod svercera jer ja nisam za tog posla i uvoza, obisao sam pola bosne i na kraju zavrsio u visokom.
Edo gledao sam i ovog u zenici, al je i on bio los, nesto mu je palo na krov i vidi se prelom kod suvozacevih vrata, a zamajac mu se cuje sa 100 m koliko stekce
 
Član
Auto koje se ni vidja cesto , a ipak vw , nema sta , bas mi se dopada :cool:

Da te posluzi i bez velikih kvarova abd.
Sretno :)
 
Član
kod Semira auta nisu uopste losa;)
Tako je, Semir se zove, auto je prilicno ocuvan i ono meni najbitnije, na autu je fabricki lak, ni jedan dio nije farban a to mi je bio prioritet
@Skrabo hvala druze, trebao bi dobro da posluzi, odmah su uradjeni veliki i mali servis. Komplet prednji i zadnji textar diskovi i plocice, zeder, registracija, i zimske gume sa celicnim felgama.
Sad polako, malo usminkavanja i tako
 
Top