Seat leon turbina problem.

Seat leon turbina problem.

Član
pozdrav ljudi, imam problema sa turbinom u pitaju je seat leon cupra 4x4 150 ks, turbina je bila reparirana u uzicu nakon 8 mjeseci auto je slabo islo, ni na pocetku nije islo kako treba ali nisam obracao paznju, na autu je sve novo skoro svaki dio, posaljem im turbo ponovo dodje kod njih turbo otvore i kazu da su ostecene lopatice rotora to jeste da se garancija ne moze priznati itd itd i traze 100 eura, onda smo ustanovili poslije pisanja i pisanja da oni tu turbinu ne znaju da urade, na kraju su mi vratili turbinu kakvu sam im i poslao, eh sad da li neko zna gdje se moze nabaviti nova turbina i koja bi cijena bila, da li postoji iko da to moze reparirati kako treba moze i njemacka nije problem iako sam cuo da se ova turbina ne moze reparirati kako treba jer niko nema potrebnu masinu za to, zamolio bi ko zna i ko se razumije da mi se javi u privatni chat ili ovde svejedno, samo mi je bitno da se rijesi ovaj problem sa turbom :)
 
Pozdrav, Jesi li probo kod gabeljića...Ja koliko sam prepoznao imaju jako novu mašinu. I jako sam zadovoljan s zadnjom turbinom što su mi radili :D
 
Član
Ako ne znaju u Uzicama, ne zna niko, ta turbina nije nista posebno...k'o i svaka druga, ne znam sto si utripovao da imas neki spejs sahtl a ne obicni tdi..
To sto su ostecene lopatice rotora je 99% do onoga ko je montirao turbinu i uglavnom niko nece da prizna garanciju na takva ostecenja jer nikad ne nastaju zbog lose reparacije.
 
Član
turbina je uradjena kod gabeljica sve u svemu super je, alene nema potrebe za takvim komentarom auto ko auto, nego ti govorim iz iskustva, prosli put kad su je tek uradili auto nije islo ali eto,hvala!
 
Član
A i vi se uhvatili tog Užica ko da niko drugi ne zna uraditi, ima ljudi i u BIH koji znaju.
 
Imas firmu Auto Expert koji se nalaze u Jelahu kod Tešnja
Momci su nedavno otvorili vlastiti servis a bivsi uposlenici AC Ganjgo Line s višegodišnjim iskustvom u reparacijama turbina imas ih na Facebooku pogledaj malo sta rade
;)
 
Top