Seat Leon - Tuning Deluxe

Seat Leon - Tuning Deluxe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
U gepeku AIRRIDE , IZVOLIIIIIIII :cool:

Boja perverzna , unutrasnjost perverzna , felge VRH samo su mi karambolke malo diskutabilne ali ovo je Xtreme tuning tako da ocjena 11 od 10 :D

A mora valjat kad je L E O N :icon_twisted:
 
Član
e jebo on mamu, pored toliko para, obicnim sarafom nosac cukica za A stub pricvrstio...kako ljudi na detalje ne misle pa to je za udavit majke mi :icon_rolleyes:
 
tibor987 je napisao(la):
e jebo on mamu, pored toliko para, obicnim sarafom nosac cukica za A stub pricvrstio...kako ljudi na detalje ne misle pa to je za udavit majke mi :icon_rolleyes:

daj tibore jebes saraf jedan,auto se gleda u cjelini,a za one chukice je i tesko nesta pricvrstit a da valja,jedino da je iso u citavu duzinu A stuba sa lajsnom,ali sve u svemu to je neprimijetno u odnosu na cjelokupni automobil
 
seat je prebolestan stvarno al onaj saraf stvarno usro je i sefa i stanicu sa njim al sve u svemu auto je vrh nema dalje
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
U gepeku AIRRIDE , IZVOLIIIIIIII :cool:

Boja perverzna , unutrasnjost perverzna , felge VRH samo su mi karambolke malo diskutabilne ali ovo je Xtreme tuning tako da ocjena 11 od 10 :D

A mora valjat kad je L E O N :icon_twisted:

:cool:
 
Član
Frenkie-3B je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
e jebo on mamu, pored toliko para, obicnim sarafom nosac cukica za A stub pricvrstio...kako ljudi na detalje ne misle pa to je za udavit majke mi :icon_rolleyes:

daj tibore jebes saraf jedan,auto se gleda u cjelini,a za one chukice je i tesko nesta pricvrstit a da valja,jedino da je iso u citavu duzinu A stuba sa lajsnom,ali sve u svemu to je neprimijetno u odnosu na cjelokupni automobil

Nije bitno brate jel imas 100 milijuna prerada, bitni su detalji, na njima se kvaliteta i paznja vidi...stvar je ta da je ulozio 30 000€, ali ga je mrzilo uloziti jos 150€ pa da nosac cukica fiberom poveze za Astub da izgleda kao jedna cijelina...:icon_rolleyes:
 
tibor987 je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
e jebo on mamu, pored toliko para, obicnim sarafom nosac cukica za A stub pricvrstio...kako ljudi na detalje ne misle pa to je za udavit majke mi :icon_rolleyes:

daj tibore jebes saraf jedan,auto se gleda u cjelini,a za one chukice je i tesko nesta pricvrstit a da valja,jedino da je iso u citavu duzinu A stuba sa lajsnom,ali sve u svemu to je neprimijetno u odnosu na cjelokupni automobil

Nije bitno brate jel imas 100 milijuna prerada, bitni su detalji, na njima se kvaliteta i paznja vidi...stvar je ta da je ulozio 30 000€, ali ga je mrzilo uloziti jos 150€ pa da nosac cukica fiberom poveze za Astub da izgleda kao jedna cijelina...:icon_rolleyes:

ma cojk ostavio extra da bi kriticari imali sta pisat i govorit hehehe:lol:
 
Član
sad cu ja ispasti crna ovca u stadu... :icon_smile:
meni su ove felge,za ovo auto ,prevelike...
ispalo ko karikatura.. :icon_rolleyes:[/u]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top