Seat Leon (Tomason Wheels - New Audio) - Komentari

Seat Leon (Tomason Wheels - New Audio) - Komentari

RE: Seat Leon (Tomason - Audio Editon) - Komentari

trebao si samo reci,da ti one komente otkljucaju,al nema veze ;)

super su legle felge,a i zvucnici,imas ukusa :cool:

de mi reci kako se pokazala ta folija,sto je taxi lijepio,snijeg,mraz i to :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Seat Leon (Tomason - Audio Editon) - Komentari

tvrdoglavi je napisao(la):
trebao si samo reci,da ti one komente otkljucaju,al nema veze ;)

super su legle felge,a i zvucnici,imas ukusa :cool:

de mi reci kako se pokazala ta folija,sto je taxi lijepio,snijeg,mraz i to :icon_rolleyes:

A da...vidim zaključana ta tema, al ajde...

Pokazalo se super, nikakvih problema, 1 liga ;)
 
RE: Seat Leon (Tomason Wheels - New Audio Editon) - Komentari

Auu, extra Mirso, ove felge su mi jedne od ljepsih i super stoje na leonu, a setup mi se pogotovo svidja, ipak si ispunio zelju za jos jednim MWom :cool: gledao sam projekt kad je Kroky radio kutiju i dupli pod i nekako sam vjerovao da je kutija za tebe. :icon_biggrin:
 
Član
RE: Seat Leon (Tomason Wheels - New Audio Editon) - Komentari

SoundLunatic je napisao(la):
Auu, extra Mirso, ove felge su mi jedne od ljepsih i super stoje na leonu, a setup mi se pogotovo svidja, ipak si ispunio zelju za jos jednim MWom :cool: gledao sam projekt kad je Kroky radio kutiju i dupli pod i nekako sam vjerovao da je kutija za tebe. :icon_biggrin:

Felge su i meni top, Tomason su ludilo čisto :D
eee da...još 1 MW12 je došao i strašno je šta ti subovi rade na CAD15 pojačalu...ja se vozim na volume 1 a ide do 10-ke...to ću ipak ostavit za dB draga, pojačat ću kad izadjem iz auta :icon_twisted::icon_twisted:
 
Legend
sve pohvale za auto ..... felge..... audio opremu , vidi se da nisi uopste stedio ni vani ni unutra , nema sta svaka cast !!
 
vidio sam nocas leona ispred mozarta ja vozim gledam felge i kad neudari tipa ispred sebe hahaha
felge su mocne a i komplet auto je vrh svaka cast!!!!!
 
Član
extra samo ne mogu da shvatim kako je odjednom legao ovoliko nazad... nekako ko gliser sad jel to radi audio opreme... ???


a reko sam ti prije par dana super bi mu sjeo spliter naprijed... dodje 60-ak maraka a otvori super cuprin branik

leonfr049.jpg

leonfr057.jpg
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
extra samo ne mogu da shvatim kako je odjednom legao ovoliko nazad... nekako ko gliser sad jel to radi audio opreme... ???

Pa da...ima preko 50 kg opreme u gepeku...Ali ovih dana će svakako prednji kraj ići još dole :D

Pike_gti je napisao(la):
a reko sam ti prije par dana super bi mu sjeo spliter naprijed... dodje 60-ak maraka a otvori super cuprin branik

A nisam nešto oduševljen ovim spliterom...dobro je ovako...
 
Član
odlican izbor felge,predje i ti na veci broj felgica :):)
a muzika,eh to je vec prica za sebe kao sto neko rece

cestitam i cuvaj ih :)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
odlican izbor felge,predje i ti na veci broj felgica :):)
a muzika,eh to je vec prica za sebe kao sto neko rece

cestitam i cuvaj ih :)

Heheh Emire, i ja u 18" društvo :D

djordjep je napisao(la):
Extra Leon, a mislim da sam ga i vidio uživo , ako si ovih dana bio u Gradišci.

Jesam druže, jesaaam heheh...

Hvala svima na komentarima ;)
 
Top