Seat Leon tdi

Seat Leon tdi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ljudi,kupio sam prije 5 dana Seat Leon tdi(110ks)
Auto je stvarno dobar,svdija mi se vise od Toleda jer nema gepek i moze ljepse da se sredi.
Ovaj sto sam ja uzeo ima 16' niklovane felne,od chryslera pt cruisera su stavljene!
Planirao sam da uradim chip tuning,dobija se 31ks + 110KS koje vec ima = 141ks,mislim da ce to da bude :cool:

Evo ga Leon tdi sa novim felnama,xenonima i uradjenim chiptuningom"B&R"
Ofarbacu donje djelove branika i malo da ga spustim.....i to ce biti ;)


http://ultraphoto.org/viewer.php?file=o1d0nvozlsllgwn1xeh.jpg
 

Prilozi

  • Seat Leon.jpg
    Seat Leon.jpg
    89,4 KB · Pregleda: 9
Odlicno auto:cool:
Nadam se da ces felge mijenjati, jer su meni licno uzasno ruzne, stavis kakve 17'' ili 18'' BBS ili neke orginalne VAG i imas 10x ljepse auto;)
 
Član
AAAAA sad nisam jedini na ovom forumu koji ima Leona :(

Heheheh , stavi nam josh koju slicicu pogotovo unutrasnjosti .
 
Član
pozz puno srece sa leonom zamijeni felne i ofarbaj lajsne crne u boju auta i spusti imaces drugo auto.... ali opet polako ima za sve vremena
 
DiAbLo je napisao(la):
AAAAA sad nisam jedini na ovom forumu koji ima Leona :(

Heheheh , stavi nam josh koju slicicu pogotovo unutrasnjosti .


E super,nisma ni ja jedini
Nemam slike jer je ovo slika proslog vlasnika a cim se proljepsa vrijeme saljem slike.
Ima dig. klimu,4 podizaca,el. retrovizore...standard
 
nesobrzi je napisao(la):
pozz puno srece sa leonom zamijeni felne i ofarbaj lajsne crne u boju auta i spusti imaces drugo auto.... ali opet polako ima za sve vremena

Felne su bile na njemu,cim ih prodam kupujem nove 17',branike sam vec dogovorio sa majtorom,fabraju se za koji dan.
Ja bih ga rado spustio za jedan krug ali onda moram i amortizere da skracujem a u svemu tome je problem jer cesto putujem sa zenom dvoje djece tako da im nece prijati truskanje
Imao sam prije par godina Vw vento koji sam sam sredjivao,evo slika[attachment=27213]
 
Član
ivanovic.i je napisao(la):
nesobrzi je napisao(la):
pozz puno srece sa leonom zamijeni felne i ofarbaj lajsne crne u boju auta i spusti imaces drugo auto.... ali opet polako ima za sve vremena

Felne su bile na njemu,cim ih prodam kupujem nove 17',branike sam vec dogovorio sa majtorom,fabraju se za koji dan.
Ja bih ga rado spustio za jedan krug ali onda moram i amortizere da skracujem a u svemu tome je problem jer cesto putujem sa zenom dvoje djece tako da im nece prijati truskanje
Imao sam prije par godina Vw vento koji sam sam sredjivao,evo slika

;););) a ok ako imas familiju... ajd da pazarimo 17 feluge imam ja original seatove ili da se dogovorimo da mi das te u zamjenu? ako si zainteresovan mozda te jedino interesuju neke bolje feluge.
 
nesobrzi je napisao(la):
ivanovic.i je napisao(la):
nesobrzi je napisao(la):
pozz puno srece sa leonom zamijeni felne i ofarbaj lajsne crne u boju auta i spusti imaces drugo auto.... ali opet polako ima za sve vremena

Felne su bile na njemu,cim ih prodam kupujem nove 17',branike sam vec dogovorio sa majtorom,fabraju se za koji dan.
Ja bih ga rado spustio za jedan krug ali onda moram i amortizere da skracujem a u svemu tome je problem jer cesto putujem sa zenom dvoje djece tako da im nece prijati truskanje
Imao sam prije par godina Vw vento koji sam sam sredjivao,evo slika

;););) a ok ako imas familiju... ajd da pazarimo 17 feluge imam ja original seatove ili da se dogovorimo da mi das te u zamjenu? ako si zainteresovan mozda te jedino interesuju neke bolje feluge.


Posalji mi slike tih felni neso
Imas li gume na njima jer ja imam 4 extra gume,naprijed tigar hitris 205/55r16 a pozadi michelin energy presle 1000km 205/55r16
Moje felne su kao nove,nemaju nijednu ogrebotinu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top