Seat Leon SPORTLINE update ''LEON''!

Seat Leon SPORTLINE update ''LEON''!

Član
RE: Seat Leon :) update!

Nek ti je sa srećom nova vozilica, odmah si fino krenuo. A Leon kao auto, predstavlja za Seat isto što predstavlja e46 za BMW... :cool:
 
RE: Seat Leon :) update!

@ DiAbLo- hvala kolega, probat cu je uklopiti, ako ne mogne, kupit cu novu.:icon_smile:
@ mario05- pa kad si mogao jedan ispolirat, ispoliraj u drugi!:icon_confused::icon_rolleyes:
@Sarajlic- ma nije problem, dodji i nosi felge... ali ne pasu ti rupe...:cool:
@Schumi- hvala kolega ;)[/align]



evo vecerasnjih slika...

29092011207.jpg


29092011272.jpg


29092011274.jpg


29092011276.jpg


29092011277.jpg


29092011278.jpg


29092011279.jpg


29092011280.jpg


29092011281.jpg


29092011282.jpg


29092011283.jpg


29092011284.jpg


29092011285.jpg


29092011287.jpg


29092011289.jpg


29092011290.jpg


29092011292.jpg
 
RE: Seat Leon :) update!

@GolFanatiCars- hvala kolega... ;) radim ono sto mi se svidja, a takodjer ne nastojim da bude nesto vanzemaljsko...:icon_smile:

@ArminM-hvala Armine...:icon_smile::lol:
 
RE: Seat Leon SPORTLINE update!

evo jos jednog update-a!

kao sto sam vec radio na 206ici, evo uradio sam i na Leon-u...
kad se otljuca pale se maglenke, kad sezekljuca ili se ugasi krovno svjetlo, ugase se i maglenke.... evo video

http://youtu.be/nEonCAWtfEo
 
Član
RE: Seat Leon SPORTLINE

al mi vadis mast ovim folom to je cudo jedno, objasnjavao si ti meni kako da si ovo napravim, al ja ko ja, da me drugi zovne otisao bih, ali sebi nesto napravit je totalno tesko:icon_mad:

bogami ko da sam znao da ces ovo odradit:cool::cool:
 
Član
RE: Seat Leon SPORTLINE

Lijepo ti ovo sredjujes kao i svako auto do sad! Svaka cast, neka je sa srecom i da te dobro sluzi! ;)
 
RE: Seat Leon SPORTLINE

@ArminM- pa hebemu, nemoj me zezat, sjedi u auto i dodji u Kiseljak, ja ti zavrsim i to je to... imas i ti...:icon_smile::lol:

@addo- hvala puno kolega... lijepo je cuti ''Lijepo ti ovo sredjujes kao i svako auto do sad!''... Hvala jos jednom!;):icon_smile:
 
Član
RE: Seat Leon SPORTLINE

od toga me najvise odbija to sto znam da kad god se upali krovno svjetlo upalit ce se i maglenke, pa moramo skontat neki modus da se to preskoci:cool::cool::cool:

ja kakav sam baksuz, da me murija zaustavi, kaze ajde pokazi opremu, ja izadjem,upale se maglenke i eto mi kazne i za maglenke,,, takve i slicne gluposti bi se samo meni mogle desit
 
RE: Seat Leon SPORTLINE

ArminM je napisao(la):
od toga me najvise odbija to sto znam da kad god se upali krovno svjetlo upalit ce se i maglenke, pa moramo skontat neki modus da se to preskoci:cool::cool::cool:

ja kakav sam baksuz, da me murija zaustavi, kaze ajde pokazi opremu, ja izadjem,upale se maglenke i eto mi kazne i za maglenke,,, takve i slicne gluposti bi se samo meni mogle desit

a pa stavi prekidac ( ja sam stavio kod nogu) znaci da mogu paliti, gasiti kad meni treba...
 
Član
RE: Seat Leon SPORTLINE

DDaarriioo je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
od toga me najvise odbija to sto znam da kad god se upali krovno svjetlo upalit ce se i maglenke, pa moramo skontat neki modus da se to preskoci:cool::cool::cool:

ja kakav sam baksuz, da me murija zaustavi, kaze ajde pokazi opremu, ja izadjem,upale se maglenke i eto mi kazne i za maglenke,,, takve i slicne gluposti bi se samo meni mogle desit

a pa stavi prekidac ( ja sam stavio kod nogu) znaci da mogu paliti, gasiti kad meni treba...

to nije prakticno si ti uradio,kupis modul za 30 eura koji ima celiju za dan i noc.....
 
Top