Seat Leon SPORTLINE update ''LEON''!

Seat Leon SPORTLINE update ''LEON''!

@ GTI FAN - hvala kolega...;)

@bad_look - hvala, ma nisam bas prezadovoljan, ali ako nadjem bilju, svakako cu staviti. :icon_smile:

@soffa - hvala kolega.

Danas namontirane 17'' Santa Monica, cisto radi promjene. one 18'' R32 su imale sitnih ostecenja, tako da sam ih dao bratu (mario05) da ih ofarba, pa nije jos zavrsio.

na 17'' lose gume, tako da su ih morati skinuti.... ali mogu 1,2 dana, samo da malo promjene napravim...:lol:
 
Član
Extra ti je druze leon top.... Dobre su i felge... samo da sam na tvom mjestu ja bi leona spustiio :) na zemlju i nista vise
 
MuMa je napisao(la):
Extra ti je druze leon top.... Dobre su i felge... samo da sam na tvom mjestu ja bi leona spustiio :) na zemlju i nista vise

nabavljene Eibach opruge... ali ceka se jos koji dan i aBd montiranje....:lol:
 
Član
predobar leon moj komsija ljetos u sarajevu kupio sivog mislim da je onaj FR tdi 110 konja 17 ke fele sex auto al on je onaj pravi krkan necuva ga nikako razbolim se kad ga vidim :icon_cry:
 
C.Norris je napisao(la):
kojeee zlo od auta ce biti na 18" R32 i opruge kad sjednu :) svaka cast

Hvala kolega... taman dok budu gotove, do tad ce i lijepi dani, a i opruge, tako da ce to biti nadam se sve kao sto sam planirao....:icon_smile:
 
Član
mk3_16v je napisao(la):
predobar leon moj komsija ljetos u sarajevu kupio sivog mislim da je onaj FR tdi 110 konja 17 ke fele sex auto al on je onaj pravi krkan necuva ga nikako razbolim se kad ga vidim :icon_cry:

nepostoji fr od 110konja...mozd KW....
 
Bravo 16v je napisao(la):
Extra auto,sve sa ukusom radis,svaka cast! ;)

Hvala kolega....;)

ivica je napisao(la):
mk3_16v je napisao(la):
predobar leon moj komsija ljetos u sarajevu kupio sivog mislim da je onaj FR tdi 110 konja 17 ke fele sex auto al on je onaj pravi krkan necuva ga nikako razbolim se kad ga vidim :icon_cry:

nepostoji fr od 110konja...mozd KW....

i ja koliko znam nema od 110KS da je FR

sto se tice Leon-a misli mda mi samo OZ-ice fale...:icon_smile:
 
Član
Leon je prelep,kad sam uzimao auto gledao sam jednog u istoj boji,ali bila je jaka cena i nisam ga uzeo,mozda sam trebao,ali kad god ga vidim odusevim se. Ovaj tvoj je bas kao puska :cool:
 
MEDA je napisao(la):
Leon je prelep,kad sam uzimao auto gledao sam jednog u istoj boji,ali bila je jaka cena i nisam ga uzeo,mozda sam trebao,ali kad god ga vidim odusevim se. Ovaj tvoj je bas kao puska :cool:

hvala kolega.... vec sam par puta spomenuo, i mene je takodjer boja odusevila....a btw i polozio sam vozacki na ovakvom modelu samo je bio TDI.:lol:
 
evo jucer rijesen i auspuh...
ja sam prezadovoljan i sve pohvale momcima iz ''Barbić'' suspuh servisa.;)

06032012975.jpg


07032012998.jpg


070320121001.jpg


070320121002.jpg


070320121000.jpg
 
Top