seat leon future concept

seat leon future concept

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo napokon nesto novo od mene radio sam seata leona slika orginala je bila grozna meni toliko da nisam mogo nac ideju sta cu uradit

radio sam za v tour na vtbih i bio je rok 5 dana ja poceo sinoc znaci zadnji dan i nakon 12 sati odnosno 3 sata rada niknuo je ovaj concept

org
Seat-Ibiza_Ecomotive_2009_photo_01.jpg


1600x1200
http://www.netcarshow.com/seat/2009-ibiza_ecomotive/1600x1200/wallpaper_01.htm

chop
cico8x6.jpg


HR


eto pa pljujite hvalite radite sta ocete :lool 8)


ja sam zadovoljan :123: ovaj mi smajlij nedostaje:123::123::123:

*-C I C O-*

pozz
 
Drug ovo ti je extra samo jedan mali detalj: ovo nije leon nego IBIZA!
Vjeruj mi znam jer imam upravo ovu novu ibizu ;)
Et sad imam u glavi kako da je tuniram:cool:
 
Član
ma svejedno ti je koji je photoshop, svi su haman isti...sto se tice chopa rekao sam ti na pstuning-u (ak vec nemas vremena ne pokusavaj nesto extreem jer ovako izgleda nedovrseno, tj. u prvoj fazi wip-a) :icon_rolleyes:
 
Početnik
a jebte svi isti..nisu..imas neki cs3 pa cs4 pa fireworks pa elements sve su to photoshop:icon_mad::icon_mad:
 
Član
hehe, ajd me nauci...imao sam svaki od tih nabrojanih cs2, cs3, cs4, elements 5.0, elements 6.0....sve je to isto samo drugaciji izgled tool-ova i okruzenja
jedino se razlikuje cs4 master jer radi preko open GL-a i podrzava 3d...

dosta OT-a :icon_exclaim:
 
Početnik
e vide cico misli da sam zensko...jebga nisam...heheh:lol: mudonja sam..:smajli41:.haya al ipak cu se uclanit posto sam se tek poceo bavit stim..pa nemam pojma..

a evo kako izgleda jedan amaterski rad jednog pocetnika...Moj prvi rad hehe:

pic6816yxaq.jpg


1. spusitio auto
2.promjenio podlogu malo
3.stavio feluge (malo ukrivo..)
4.zatamnio stakla ..zadnje malo vise a prednje malo manje
5.napiso AZRA
6.izbriso bravu ..kao ono sad ima daljinsko otkljucavanje..haaha ..et to sam radio sinoc nekih 10-15 min i kad sam skonto da mi bas ineide odusto sam i poceo da trazim pomoc..
 
messironie je napisao(la):
Drug ovo ti je extra samo jedan mali detalj: ovo nije leon nego IBIZA!
Vjeruj mi znam jer imam upravo ovu novu ibizu ;)
Et sad imam u glavi kako da je tuniram:cool:

:lol::lol::lol: i ja sam to primjetio al kasno vec sam bio temu postavio a rad snimio necu sad mjenjat odnosno promjenio sam al na novoj slici mrsko mi uploadat heh hvala ipak;)

hvala svima na comentima :cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top