Seat Leon FR Top Sport..NOVE SLIKE!

Seat Leon FR Top Sport..NOVE SLIKE!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dobar ti je leon,meni se isto ne svidja ovo brza posta kad sam vidjeo mislio sam da si u paint-u uradio :D
ali sve u svemu auto mi se svidja
 
Administrator
nego kad postavljas slike na forum kopiraj forum code link, da direktno vidimo slike ovdje, a ne da otvaramo druge linkove ;)
 
Član
Druze vrati ovo fabrici, nije ovo to to nikako, bice bolji 100% ovo auto to zasluzuje, i kakva brza posta, odlepljuj to...pozz
 
hehehe nalja je luda imali pogleda kad vide auto s ovim natpisom :) , uzmi jos kakve prazne kutije pa poredaj na zadnje sjediste :D
 
Administrator
Little Dragon je napisao(la):
hehehe nalja je luda imali pogleda kad vide auto s ovim natpisom :) , uzmi jos kakve prazne kutije pa poredaj na zadnje sjediste :D

nemoj kutije... obit ce ti auto, mislit ce da ima nesto vrijedno u njima ;)
 
Član
Bas sam neku noc vidio auto ovo ispod tusa, prvo sam mislio jugovici ali vidim domace table reko NAAAAAAAAJS!
 
Legend
nek stavi branike sa cupre ako ce vec mjenjati, ni ovako vala nije nesto, nije uklopljeno, strsi, nije prakticno..

seat12.jpg

2002-seat-leon-cupra-r-5_460x0w.jpg

2002-seat-leon-cupra-r-3_800x0w.jpg

da ne dosadjujem, evo pojma tuninga ovo auta..

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?3447300-My-Leon-Cupra-R-225
 
Član
.nOKe je napisao(la):
bez uvrede, ali na ovakav trenutni izgled auta, ovo brza posta cak i lezi..
[/quote
O pojmu tuninga bi se dalo raspravljat,zato si trebao napisati po tvom pojmu tuninga.Trenutni izgled je fantastican za moj pojam,samo cu preraditi zadnji branik,zato sto mi se trenutni izgled ne svidja!!A inace su tvoji komentari vise zlobni nego dobronamjerni,a vjeruj da bi se svasta nesto po tvojim temama dalo zlobno kritikovati!Sto se tice nalje,to je bila interna zajebancija mene i mog drustva,a sin mi je uslikao auto i postavio sliku,nisam ni znao.Nalja je odljepljena drugi dan.I ne znam samo zasto je tebi ovaj Leon toliko ruzan,imam utisak da tu ima malo ljubomore!;)



.nOKe je napisao(la):
nek stavi branike sa cupre ako ce vec mjenjati, ni ovako vala nije nesto, nije uklopljeno, strsi, nije prakticno..

seat12.jpg

2002-seat-leon-cupra-r-5_460x0w.jpg

2002-seat-leon-cupra-r-3_800x0w.jpg

da ne dosadjujem, evo pojma tuninga ovo auta..

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?3447300-My-Leon-Cupra-R-225




Ovo nije tuning,covjek je stavio angel eyes i led stope na stock auto.Mislim na vanjski izgled!!



bucky_mb@yahoo je napisao(la):
samo nemoj vracati na fabricki izgled, to je svima
dosadilo, cast "slucajevima"
;)



Micky je napisao(la):
sto se prodaje ?
Sve je na prodaju,drug!Jel te interesuje?



Zamolio bih admine za lock na ovu temu!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top