SEAT LEON cupra4 TDI > 2015

SEAT LEON cupra4 TDI > 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E nek sam i ovo cuo :D

Sta sve nije isfuralo, npr. isfurali su i ovi retrovizoru u drugu boju, ali to opet lijepo izgleda, isfurane su i led diode pa lijepo "cuce"

Ja dao prijedlog samo, ne vidim nista lose i mislim da nije isfurano ;)
 
Super Moderator
Cim vidi da je ovo na talijanu, nece ga sigurno ofarbat tako hahahahahah trebo si drugo auto naci :D
 
Legend
Sto se trakics tice to ne definitivno.. Mozda da su komplet crne ill antracit moglo bi..
Sto se lipa tice ne znam.. Na ovom puntu fino izgleda medjutim nisam siguran da bi meni lezao a drugo auto je spusten i sa lipom stalno kacim.. Ofucala bi se boja brzo
 
Član
Sto se trakics tice to ne definitivno.. Mozda da su komplet crne ill antracit moglo bi..
Sto se lipa tice ne znam.. Na ovom puntu fino izgleda medjutim nisam siguran da bi meni lezao a drugo auto je spusten i sa lipom stalno kacim.. Ofucala bi se boja brzo
pa vidi ako imas malo crvenoga plasti dipa , probaj malo isfuraj da vidis kako bi bilo , lako ti ga skinuti ;) nista se napred ne vidi samo crnilo kao kod mene isto eheheheh
 
Legend
Nastavljamo..
Nakon redovnih servisa, disk plocica i jos nekih sitnica doslo vrijeme da se osvjezi boja na kocionim klijestima (dugo sam razmatraoopciju brembo poklopaca..)
uploadfromtaptalk1435473805973.jpguploadfromtaptalk1435473831648.jpg

Posto sam vec bio prljav od mjenjaja tockova ovo je brzinski uslikano..
Vracam se definitivno na 225 40 uzeo ssm gume montaza u toku sedmice.

Konacno sam se narucio za tapaciranje neba, mozda se i volan+rucica mjenjaca sredi - osvjezi
 
Član
Drug po mom ukusu ti ides u pogresnon smjeru ovi crveni detalji su višak. Ali ako se tebi dopada samo naprijed
 
Član
Hmm , dobro je , neka se promijeni malo ;)
Sada ti trebaju crvene kockice isto :p ,
samo ga siber i spojer cinie posebnim , mislim uz komplet liniju auta :)
 
Uzivo je bolje , sinoc kod Puba parkirana fino izgleda sve u kompletu mada nekako ti cepovi izgledaju prazno kad bi mogao print na tu crvenu taj R znak kao sto imas na blatobranu bilo bi fabrika :D
 
Legend
Pa ovaj tomason je izrazen na cepu.. Vidjet cemo mozda i skinem naljepnicu sa cepova to nije problem da ostane fabircki poliran cep:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top