Seat Leon Cupra R

Seat Leon Cupra R

Član
šta god da uzmeš dobro je, mislim da tu nijanse odlučuju, svako ima dobre i loše strane;)

















ja bi ST-a:lol:
 
Član
Ja ako nebi imao para za Audija S3 i moram se odluciti za prednji pogon, uzeo bi najprije Meganea RS, bez neke velike dvojbe. Ako hoces udobnost uzmes obicni Sport, ako hoces performanse bolje i tvrdji ovjes, uzmes Cup koji je serijski nizi, ima samoblokirajuci diferencijal i jos nekih sitnica - i tako imas najbrzi kompakt sa prednjim pogonom na trzistu. Ta nova Cupra mi se licno ne svidja, kao i Golf 6 GTi jer imaju elektronsku blokadu diferencijala, pa im se ni ESP ne moze potpuno iskljuciti. To ce ti stvarno rijetko zatrebati, al ja opet kad mogu, vise volim imati i to dugmence. Sto se tice motora, Cupra R ima definitivno najbolji motor, to je ludnica kako se ta masina vrti i puni brzine, a i zvuk je ekstra. Ovjes nije na nivou Meganea, a u ostalom ih dijele nijanse...
 
Član
Ciko uzimaj tu Coupricu...vozio sam se u obicnoj nije R...nemam rijeci...stvarno za auto. Inace dijelovi su od Audija haman pa svi i jos u svojoj Emocion crvenoj boji ima da jede cestu. Imas i neki poseban paket spojlera uzet prednji zadnji bocni i krovni...ne znam koliko kosta a isporuka je mjesec dana do dva.. ne vishe.;)provjereno
 
Član
ja sam danas vidio u gradu narandzastu cupru i izgleda strasno dobro bez razmisljanja bi je kupio ili mozda mazdu MPS teska bi odluka bila
 
Član
Razmislit cu jos malo ..Tamam ako je dostava za 2 mjeseca ,bice tu u Junu kad ja dodjem...
Sto se tice ESP-a , ne predstavljama mi problem to sto se ne moze iskljuciti ,volim sigurnu
i stabilnu voznu :) ....Jest da sa ESP-om nema fun drive-a al i nisam neki ljubitelj drifta i
ostalih zaj*ancija, jako mi je bitno da je auto sto stabilnije ,jer inace sam tezak na gasu
i volim ostro uletit u krivinu :) ...Benga odlicno odradjue svoj posao sto se tice toga..
Al brate fali mi onaj zvuk benzinjare.....Kad prodjes da svi znaju da si prosao.. :) ..
 
Član
vozio sam se u ovom stroju, prijatelj iz svicarske ga ima, jos sa cipom... strasan je auto, a mislio sam da je puuuunoooo skuplji.... moj savjet ti je uzimaj dok mozes ;)
 
I po meni je Leon trenutno naj jace auto sto se tice dizajna i prerade stylinga ......ali .....bmw je bmw.............sto Kemo kaze........"Kad prodjes da svi znaju da si prosao"...ta ti je dobra Kemo :icon_smile:
 
Top