Seat Leon 1P

Seat Leon 1P

Član
sve vise seata na forumu, pa da i ja predstavim jednog :cool:

1.9 TDI 77 kW
2005. god
navigacija, tempomat, telefon, bord comp, parking senzori, bi-xenon sa pranjem farova, el. retrovizori, boose, el podizaci 4x, srednji samozatamnjujuci retrovizor, cd chaner, profilisana sjedista, senzor za kisu, digitalna dvozonska klima, alu felge 17", carbon inst. tabla orginalna. to je sto se mogu sjetiti za sad.... :icon_biggrin:







to je to, da vidite o cemu se radi, a ubacit cu naknadno malo boljih slika. pozz ;)
 
Član
odlican je, boja mi se jako svidja, unutrasnjost takodje. Kod nas u gradu ima jedan ovaj model ali u cupra izdanju, stroj majkemi mile:cool::cool:
 
Član
Jooooj balio sam na piku za njim. Svaka cast na autu bas je mjera. Puno srece sa njim;)

Edit: U pod sa nekim eibach-om
 
Član
hvala vam, drago mi je da vam se svidja :cool: boja je cudna skroz i ja jos nijednog nisam vidio sa ovom bojom, ne znam jel plava il zelena :icon_biggrin:

evo jos neke slicice

23mvdjn.jpg


73h5xl.jpg


trenutno je na 15-kama sa goodyear ug8 dok ova zima dosadna ne prodje :icon_rolleyes:




eldin84 je napisao(la):
Jooooj balio sam na piku za njim. Svaka cast na autu bas je mjera. Puno srece sa njim;)

Edit: U pod sa nekim eibach-om

hvala druze ;)

ja trazio audija a3 2004-2005 al nisam uspio naci nekog da mi se svidja, i ovo slucajno odem i pogledam, i cim sam sjeo u njeg i provozao bez razmisljanja sam ga uzeo :icon_smile:

a vidit cemo do ljeta, mozda legne par cm dole :) mada mi se i ovako cini malo nizak naprijed
 
Cestitam na izboru... Jako lijep model i boja. Sto se tice opreme, po meni ima sve sto je potrebno... sretno, da te dobro sluzi!;)
 
Član
Po meni jedna od najljepsih kola, kada budem mijenjao ganjat cu ovakvo sebi :icon_smile: Neka je sa srecom ;)
 
Član
Svaka cast na izboru, poceli se ljudi napokon okanjivati golfa,nikad mi nije bilo jasno da ljudi uzmu 4ku il 5cu naspram ovog leona i onog proslog.
 
Član
leon1p je napisao(la):
los skroz :p :lol::lol:;)

znam, znam :lol::lol::lol::cool:

vladica85 je napisao(la):
Svaka cast na izboru, poceli se ljudi napokon okanjivati golfa,nikad mi nije bilo jasno da ljudi uzmu 4ku il 5cu naspram ovog leona i onog proslog.

mene su svi nagovarali da uzmem golfa 5, a gledao sam jednog za ove pare koliko je kostao leon ima manuelnu klimu, prednje el. podizace i to je sve, jos presao duplo vise od leona. nadam se da ce malo doci pameti i poceti uzimati prava vozila ;)
i hvala :icon_biggrin:
 
Top