Seat Leon 1.8 20vt - AUQ

Seat Leon 1.8 20vt - AUQ

Član
1.9 tdi je odlican motor ali ako se ne varam u tvom golf je 2.0 tdi koji bas i nije neki savrsen motor
[/quote]

slazem se,motor nije los,lose su turbine kkk,bregaste,pumpe u rezervaru,ja nebi uzeo 2.0 ovaj da nije presao 70 000 , ali sam rekao da je po meni Tdi savrsenstvo sto je do sada napravljeno u ovoj klasi auta
 
Član
darko13 je napisao(la):
Lijep seat ja bi mu samo ove lajsne u boju auta i to je to ;)
Pa da se ne gule ofarbao bih ja njih ali nije mi to rjesenje.

@simanic
A ljudi o cemu mi pricamo, postujem ja TDI i novu tehnologiju, ali ovo auto je preslo 204000 hiljade i vecinu tih kilometrara je "vozeno sa papucicom u podu" i opet je motor kao da su nule na satu, a daj mi nekog TDI koji to moze podnijeti, zna se sta je to auto napravljeno da te preveze od tacke A do tacke B brzo i sigurno uz malu potrosnju.
 
e svakakvih komentara, prvo leon tdi od 180 konja fabricki nema, sto
znaci da je fabricki benzinac najbrzi, drugo da je tdi od ovog motora izdrzljiviji je isto
smijesno, treca stvar radni vijek tdi-a i gti-a nemozes porediti nikako, zna se za sta je koji napravljen
:icon_exclaim:tvoj leon djeluje ocuvano, i svidja mi se pravo
 
Član
slazem se,motor nije los,lose su turbine kkk,bregaste,pumpe u rezervaru,ja nebi uzeo 2.0 ovaj da nije presao 70 000 , ali sam rekao da je po meni Tdi savrsenstvo sto je do sada napravljeno u ovoj klasi auta

[/quote]


a gdje su dizne,pa glava sto puca,pa lose paljenje,pa problemi sa elektronikom....

svaka cast na seatu a posebno na motoru ...
 
Član
drug nebi da se pogresno shvati da sam rekao da auto ne valja ili sl ja sam rekao da mi se ne svidja zbog loseg iskustva i niko ga nije mogao popraviti,i dan danas auto nije napravljeno,a poslije toga sam vozio 4 tdi-a i nikad nista,nek je tebi sa srecom da ti se tako nesta ne desi,i to ti nije velika kilometraza ako je stvarna ja sam vozio auto sa 250 stvarnih bilo je kao novo...



grabaa je napisao(la):
slazem se,motor nije los,lose su turbine kkk,bregaste,pumpe u rezervaru,ja nebi uzeo 2.0 ovaj da nije presao 70 000 , ali sam rekao da je po meni Tdi savrsenstvo sto je do sada napravljeno u ovoj klasi auta


a gdje su dizne,pa glava sto puca,pa lose paljenje,pa problemi sa elektronikom....

svaka cast na seatu a posebno na motoru ...

[/quote]

drug dizne ne idu na G5 jer nisu bosh ako nisi znao,za glavu prvi put cujem a tdi pali i bez grijaca samo ako je akumulator dobar :D ;)


mislim za dizne na G5 2.0 od 2006 god

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
e svakakvih komentara, prvo leon tdi od 180 konja fabricki nema, sto
znaci da je fabricki benzinac najbrzi, drugo da je tdi od ovog motora izdrzljiviji je isto
smijesno, treca stvar radni vijek tdi-a i gti-a nemozes porediti nikako, zna se za sta je koji napravljen
:icon_exclaim:tvoj leon djeluje ocuvano, i svidja mi se pravo

znam da nema fabricki 180 nisam ni rekao da ima "citaj" , o izdrzljivosti necu da pricam znam da tdi 90 ks npr u G4 1999> god moze preko 500 hiljada da se nista ne dira motor,a nemoras me uciti "kako se djeca prave",cjeli zivot mi je oko mehanike!;)
 

187

Član
simanic je napisao(la):
drug nebi da se pogresno shvati da sam rekao da auto ne valja ili sl ja sam rekao da mi se ne svidja zbog loseg iskustva i niko ga nije mogao popraviti,i dan danas auto nije napravljeno,a poslije toga sam vozio 4 tdi-a i nikad nista,nek je tebi sa srecom da ti se tako nesta ne desi,i to ti nije velika kilometraza ako je stvarna ja sam vozio auto sa 250 stvarnih bilo je kao novo...



grabaa je napisao(la):
slazem se,motor nije los,lose su turbine kkk,bregaste,pumpe u rezervaru,ja nebi uzeo 2.0 ovaj da nije presao 70 000 , ali sam rekao da je po meni Tdi savrsenstvo sto je do sada napravljeno u ovoj klasi auta


a gdje su dizne,pa glava sto puca,pa lose paljenje,pa problemi sa elektronikom....

svaka cast na seatu a posebno na motoru ...




drug dizne ne idu na G5 jer nisu bosh ako nisi znao,za glavu prvi put cujem a tdi pali i bez grijaca samo ako je akumulator dobar :D ;)


mislim za dizne na G5 2.0 od 2006 god

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
e svakakvih komentara, prvo leon tdi od 180 konja fabricki nema, sto
znaci da je fabricki benzinac najbrzi, drugo da je tdi od ovog motora izdrzljiviji je isto
smijesno, treca stvar radni vijek tdi-a i gti-a nemozes porediti nikako, zna se za sta je koji napravljen
:icon_exclaim:tvoj leon djeluje ocuvano, i svidja mi se pravo

znam da nema fabricki 180 nisam ni rekao da ima "citaj" , o izdrzljivosti necu da pricam znam da tdi 90 ks npr u G4 1999> god moze preko 500 hiljada da se nista ne dira motor,a nemoras me uciti "kako se djeca prave",cjeli zivot mi je oko mehanike!;)
[/quote]


nedaj se SUMIIIIIII.... ;)
 
Član
Rasprava o motoru 1.8 t premjestena u zasebnu temu

http://www.bhtuning.com/1-8-turbo-prepirka-t-47737.html
 
Član
Evo da i ja dodam koju sliku reda je bio :cool: nema prevelikih promjena sem rucki koje su presvucene u mat crnu (by erol) i OEM papucica od TT-a fali jos footrest :cool:









 
Član
Danas legao OEM cd player nakon duge potraznje, gotivnije izgleda od kasetasa :cool:, sada imam autonomiju od 7 cd-ova :cool:

20111018008.jpg


20111018006.jpg
 
Top