Seat Ibiza

Seat Ibiza

1fk0eu.jpg
10o1wye.jpg
2zqhjsm.jpg
r93pfd.jpg
2ezpil4.jpg
2hz4h1v.jpg
111lft1.png
Ev nakon dva propala profila na BH tuningu da napravim i jedan malo ozbiljniji..

Nakon druge Ibize,od nedavno sam postao vlasnik i trece. Kupio sam je od prijatelja....

dakle radi se o Ibizi 2001g, TDI 81KW + map (150hp) :)
-u Ibizu je ulozeno puno truda i para, stavljen je cupra koza-alcantara interijer, chukice za pritisak turba i ulja, cupra papucice, fr prostirke, cupra pragovi, UBL ozvucenje itd itd.... auto lezi na gevindama, distancerima 1cm prednji i 2.5cm zadnji, naprijed je krasi originalna Cupra karambolka sa "sac" mrezicom i okruglim socivo maglenkama..... ispod haude je (strut , rol , bul ) bar kako ga ko zove, jbg svaki dan neko izmisli novi naziv :) .... procesor je zamjenjen stavljena je druga mapa 150hp, kn panelni filter itd....... pored toga ima tu dosta elektronike od excalibul alarma, hom light (paljenje maglenki na otkljucvavanje i zakljucavanje) itd...

et dosta od mene za sad....
 
Član
Hmmm, koliko truda živaca, para i sjedih je uloženo u ovo auto, zaslužuje bolje predstavljanje!
Drago mi je da te sluša, i da ide.
 
TaBa je napisao(la):
Hmmm, koliko truda živaca, para i sjedih je uloženo u ovo auto, zaslužuje bolje predstavljanje!
Drago mi je da te sluša, i da ide.

pa da sam se predstavio onako kako treba za ovo auto ja mislim da bi dojadilo ljudima na bh tuningu da citaju i bio bi banovan radi preopsirnih recenica hehehehhehe....

:cool:;)
 
tvrdoglavi je napisao(la):
jedino sto bih ja promjenio su projektori u farovima i malo vece felge,inace je prelijepa,nek je sa srecom ;)

vece felge idu na proljece tacnije 16 7.5J ovo su mi zimske :)

a projektori ili sociva su vec bila u farovima, kod prijatelja sto je vozao prije mene i katastrofalno su se pokazali tako da varijanta sociva ispada iz igre :) fabrika!!!!!!
 
Član
Predobra Ibiza. Cesto sam je vidjao gradom, na glavnoj saobracajnici. E sad da li je vozio bivsi vlasnik, ili ti neznam. Fakat brutalno izgleda, sjecam je se po ovim felgama! ;)
 
Top