seat ibiza

seat ibiza

Član
seat ibiza 2002 god,1.9 tdi gubi vodu,primjetio sam kako mi voda curi iza otora sa cijevi koje vode do malog hladnjaka za grijanje,pa ako neko zna sta je potrebno skinuti da bi doso da tog hladnjaka unapred hvala
 
Legend
kod golfa je procedura da se mora zamjeniti sa unutrasnje strane, logicno
obicno ti dodje izmedju vozaca i suvozaca, znaci moras skinuti onu konzolu gdje je mjenjac, i donji dio table sa obje strane..
 
Član
Kod te Ibize se mora vaditi kompletna instrument tabla jer je sva iz jednog dijela, tako da pripremi se na yebavanje majke samom sebi od posla, :icon_confused: a u ovlaštenom servisu ti je 200KM taj posao. Sretno!
 
Član
zviz je napisao(la):
Kod te Ibize se mora vaditi kompletna instrument tabla jer je sva iz jednog dijela, tako da pripremi se na yebavanje majke samom sebi od posla, :icon_confused: a u ovlaštenom servisu ti je 200KM taj posao. Sretno!

hvala ti na informaciji mada nisi nesto jak na izrazavanju,jos jednom hvala
 
Član
cisto sumljam da je sva iz jednog dijela, a druze,raspakuj ti to sam,bolje da se i napatis,ipak 200 km kad ostane u djep,nije to malo... sretno ti :)
 
Član
Ne znam šta si htio reći sa onim o izražavanju, ali ti je tako pa ti se sviđalo ili ne...
 
Top