Seat Ibiza ST

Seat Ibiza ST

Član
ispod stotinjak konja u karavanu nema smisla, tko uzima karavan vozit ce pun ormar stvari, i slicnog kada negdje ide... ima rodjak onu astru noviju karavan, nesto 1.4 dizlo, kad se natovari, nema, zapne iza kamiona, tu i ostane...
 
Meni se svidja Ibiza ona sa 3 vrata, ali ova je ruzna, inace ne vidim svrhu malih karavana, nesto nazor samo naprave. Niti ima dovoljno prostora, a opet nije malo auto...
 
Član
olensoner je napisao(la):
Meni se svidja Ibiza ona sa 3 vrata, ali ova je ruzna, inace ne vidim svrhu malih karavana, nesto nazor samo naprave. Niti ima dovoljno prostora, a opet nije malo auto...

Kući imamo Fabiju kombi od 2001 godine. Čudo jedno šta gepekt proguta:icon_biggrin: Više stvari natovariš nego u mnogo veće limuzine jer je gepekt funkcionalniji;)
 
Početnik
slazem se sa ostalima ali posebne zamjerke po pitanju siromasnosti na tabli tj oko klima uredjaja i cd pl isto ko da je proizvedena 1908 godine..ccc
 
nije 60 KS neko 63 KW sto je 85 KS, dosta....to je dosta po meni...i cool je auto, poskup jest ali najbolje je znaci kuditi stroj koji nemozes i neces nikad moci imati.... ja nemam ni polozeno nit imam auto, u mene stari ima passata 2 1987. g...znaci karavan sa 45 KW... vozi po 150/200 kg sira u njemu.... a zna se nas petero odraslih osoba potrpat u njega i jos pun prtljaznik nekih stvari, robe i sta ti ja znam i sluzi dobro... e sad samo je prob sto na forumu ima ljudi koji su ispred vremena pa misle da je za karavan 85 KS malo.... veliki pozz... na forumu sam novi..:D
 
ToJukaNapravio je napisao(la):
nije 60 KS neko 63 KW sto je 85 KS, dosta....to je dosta po meni...i cool je auto, poskup jest ali najbolje je znaci kuditi stroj koji nemozes i neces nikad moci imati.... ja nemam ni polozeno nit imam auto, u mene stari ima passata 2 1987. g...znaci karavan sa 45 KW... vozi po 150/200 kg sira u njemu.... a zna se nas petero odraslih osoba potrpat u njega i jos pun prtljaznik nekih stvari, robe i sta ti ja znam i sluzi dobro... e sad samo je prob sto na forumu ima ljudi koji su ispred vremena pa misle da je za karavan 85 KS malo.... veliki pozz... na forumu sam novi..:D

drug prvo se predstavi u nove clanove pa onda dalje komentarisi iznosi svoje misljenje
 
Član
ToJukaNapravio je napisao(la):
nije 60 KS neko 63 KW sto je 85 KS, dosta....to je dosta po meni...i cool je auto, poskup jest ali najbolje je znaci kuditi stroj koji nemozes i neces nikad moci imati.... ja nemam ni polozeno nit imam auto, u mene stari ima passata 2 1987. g...znaci karavan sa 45 KW... vozi po 150/200 kg sira u njemu.... a zna se nas petero odraslih osoba potrpat u njega i jos pun prtljaznik nekih stvari, robe i sta ti ja znam i sluzi dobro... e sad samo je prob sto na forumu ima ljudi koji su ispred vremena pa misle da je za karavan 85 KS malo.... veliki pozz... na forumu sam novi..:D

:lol::lol: U ibizu 400kg sira bez problema:)

Predstavi se u novim clanovima ako si novi;)
 
Član
ToJukaNapravio je napisao(la):
nije 60 KS neko 63 KW sto je 85 KS, dosta....to je dosta po meni...i cool je auto, poskup jest ali najbolje je znaci kuditi stroj koji nemozes i neces nikad moci imati.... ja nemam ni polozeno nit imam auto, u mene stari ima passata 2 1987. g...znaci karavan sa 45 KW... vozi po 150/200 kg sira u njemu.... a zna se nas petero odraslih osoba potrpat u njega i jos pun prtljaznik nekih stvari, robe i sta ti ja znam i sluzi dobro... e sad samo je prob sto na forumu ima ljudi koji su ispred vremena pa misle da je za karavan 85 KS malo.... veliki pozz... na forumu sam novi..:D


novajlija....čuj sad....

ja cu i tebe i tvoj karavan sa sve familijom i tih kolko vec rece kila sira zakaciti za Mamojebca i probiti speed limit tvog auta i OPET NECU BITI ZADOVOLJAN....jel ti razumijes o cemu se ovdje radi?????
snage nikad dosta ali kad auto ima 60 necega,nebitno je jel KS ili KW to je brate malo osim ako nije u kartingu.....
LP
 
Član
Ja mislim da auta niko ne pravi prema bosanskom standardu, jer šta bosanac konta ponijeti na kampovanje, to šleper nemože povući, tako da baš nije ni malo 85 hp, il koliko već, to je karavan, za putovanja, ne za race, i što se tiće izgleda, meni se baš sviđa:123:
 
Top