Seat Ibiza SDI

Seat Ibiza SDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Moj Sdi

ma na zutu boju ima da se sve stavi :) i paser :)))

e ak smijem staviti u svoj topic...planiram prodati felgice i gume koje su na njima.....

Dotz shuriken 15"
Goodyear eagle F1 195/50/15
kupljeno u 4 mjesecu ove godine imam i racun jos....
cijena kompleta 3700 kn

prodaja zbog povecanaj felgica :)...ako ima zainteresiranih nek se jave na pm
 
Početnik
RE: Moj Sdi

pravo dobar
vidi iskombinuj mu neku boju sa haubom i gepekom

ovako me podseća na one iz deutsche post;)
 
Član
RE: Moj Sdi

Lijepa Ibiza pravo...;););)

samo mi nije jasno zasto je stavljena pod "Ostala Vozila":icon_confused:
nek se prebaci dje i treba da bude:D
 
Član
RE: Moj Sdi

:icon_confused: hmm pa ja mislim da je u dobroj temi :D mah ...a cuj farbanje bi trebalo na proljece :D a sada cu autic nagraditi ili s nekim finim Sport rider branicima ili s nekom malom ozvukicom...moram zasluzil je :) a ak bude para ici ce on u Sm chip :)
 
Član
RE: Moj Sdi

stavljen zvuk u autic nis pretjerano sam da se fino cuje

Hertz DSK 165
Hertz DCX 690
Pioneer TS-A206
 
Član
RE: Moj Sdi

nije me dugo bilo zbog posla :( ali i problema :) pocel mi pucati lak na krovu tako da ce krov pod hitno ici na farbanje ali cem to navjerovatinje u crno...a dolazi i remenje s pumpom tak da neke nove modifikacije nece biti...i jos mi rucna gecrk nabacila :( uzas ....al eto da se ispricam zbog neaktivnosti :D
 
Član
RE: Moj Sdi

Farbaj krov u crno ako ga vec moras radit i ostavi sebi ove felge uz krov ce da se upri, jedne od najatraktivnih modela ak ih vec nisi prodo i nemoj malo vece ne bi bile lose kao i sto si planiro al uz spustanje i na ovim je super:cool:

I daj koju sliku auta sa strane sa felgama da vidimo :icon_smile:
 
Član
RE: Moj Sdi

adi187 je napisao(la):
Farbaj krov u crno ako ga vec moras radit i ostavi sebi ove felge uz krov ce da se upri, jedne od najatraktivnih modela ak ih vec nisi prodo i nemoj malo vece ne bi bile lose kao i sto si planiro al uz spustanje i na ovim je super:cool:

I daj koju sliku auta sa strane sa felgama da vidimo :icon_smile:
oy dugo me nije bilo poso :( :( preso na drugo radno mjesto pa punooo possslllla usput felge na autu :D nedam ih...auto ce u pod :D s 15"

slikaa iduci put
 
Član
RE: Moj Sdi

slazem se da nije losa ibiza,ima jos svasta sto se moze odradit,sad ne znam koliko to finansije dopustaju,al malo po malo bit ce to sve ok,samo naprijed
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top