Seat Ibiza Rat Style

Seat Ibiza Rat Style

IGY

Član
RE: Seat Ibiza 1.4i

podsjeca me na mene kad sam tek svoju uzeo
btw hoces moje opruge i amortizere, ja uzimam sebi gewinde, znaci znas tacno koliko ce ti pasti auto dole
kao moje sad :cool:
 
Član
RE: Seat Ibiza 1.4i

Para? znam koliko je tvoja niska vidio sam je, al ja bi nize hahh sala :p

Koja cijena?
 
Član
RE: Seat Ibiza 1.4i

Ibiza ova je do '00. a onda od polovine '00. krece proizvodnja redizajnirane ibize, bar koliko sam ja upucen ;)
 

IGY

Član
RE: Seat Ibiza 1.4i

sandy_mo je napisao(la):
Ibiza ova je do '00. a onda od polovine '00. krece proizvodnja redizajnirane ibize, bar koliko sam ja upucen ;)

da bas tako,
i mogu ti iz iskustva reci da je pravo zahtjevna glede dijelova, kod mene je 99 god i pravo se puno karoseriskih dijelova razlikuje od onh za 98 godinu
cudno ali tako ti je ;)
 
Član
RE: Seat Ibiza 1.4i

Nezz meni gotovo sva mehanika pase od Pola i Golfa mk3
A sad sto se dijelova tice nezz jedino sto sam od mehanike radio su stavljeni novi dobosi i pakne ATE naprijed to je sve sa Golfa pasalo prema katalogu i Tec Docu.
 
Član
RE: Seat Ibiza 1.4i

Lijepa Ibiza, ima je moj brat nikako nema srece sa njom. On sa onom svojom ne moze ni do grada posteno otici, dao je para i para na mastore, pa ponovo nesto ode. Nadam se da nije to slucaj s tvojom i puno km presao... ;)
 
Član
RE: Seat Ibiza 1.4i

Prvi put cujem da se neko zali na ovu Ibizu, godinu dana je kod nas bez ikakvih vecih problema nadam se da ce tako i ostat :) ;)
 
Član
RE: Seat Ibiza 1.4i

Fiste je napisao(la):
Lijepa Ibiza, ima je moj brat nikako nema srece sa njom. On sa onom svojom ne moze ni do grada posteno otici, dao je para i para na mastore, pa ponovo nesto ode. Nadam se da nije to slucaj s tvojom i puno km presao... ;)

Sa tom nije nesto uredu....inace vrlo zavalni za odrzavanje
 

IGY

Član
RE: Seat Ibiza 1.4i

kod mene je 2 godine moja ibiza i presao sam oko 80 000 km , sta sam joj sve radio ja sam prezadovoljan, od kvarova jedino sto me mjenjac izdao, ali to im je najveca mana na ovoj tipi, zato cuvaj mjenjac i bez naglih trzaja ;)
 
Član
RE: Seat Ibiza 1.4i

IGY je napisao(la):
kod mene je 2 godine moja ibiza i presao sam oko 80 000 km , sta sam joj sve radio ja sam prezadovoljan, od kvarova jedino sto me mjenjac izdao, ali to im je najveca mana na ovoj tipi, zato cuvaj mjenjac i bez naglih trzaja ;)

E bas sam zapamtio da je jednom mijenjao mjenjac, znaci to im je mana.
PS Njegovj je mana sve sto postoji na njoj, ja mislim da je sve moguce promijenio..:lol::lol::lol:
 
Član
RE: Seat Ibiza 1.4i

On je bas na pravo losu onda naletio po tome je onda to auto pravi krs koji je presao brdo kilometara, Ibiza kao i svako auto zahtijeva samo malo paznje redovni servisi, pokoji put je oprat i to je sve sto zahtijeva, bas kao mali VW :p :cool:
 
Član
RE: Seat Ibiza 1.4i

sandy_mo je napisao(la):
On je bas na pravo losu onda naletio po tome je onda to auto pravi krs koji je presao brdo kilometara, Ibiza kao i svako auto zahtijeva samo malo paznje redovni servisi, pokoji put je oprat i to je sve sto zahtijeva, bas kao mali VW :p :cool:

Da je naleti na pravi krs je istina po prilozenog, ali nije puno presao mozda oko 120 000 - 140 000, ali sto je najgore nikako se ne moze rijesiti. :icon_sad:
 
Član
RE: Seat Ibiza 1.4i

Hvala Igy, za sad samo dvije slicice trenutnih kotaca za Ibizu, izvodjenje nekih planova je u toku, a o svemu tome kroz par dana :D ova zima je bila jako teska za nju, a o tome cu detaljno u iducem postu. Sad je dobila zasluzeni full tretman kemijskog ciscenja unutra, ciscenja motora, poliranje limarije, i polirane ATS felgice za kuliranje :D
wMDrC.jpg

Fm4pK.jpg

A ovih dana i slicice novih planova i par slicica teske zime.

Pozz :cool:
 
Top