Seat Ibiza propala kradja

Seat Ibiza propala kradja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e momci sjeba meni jutros!!
ustao oko 8h krenuo na fax, kad auto ispred vrata pomjereno metar od mjesta na koje sam ga parkirao ja tamo kad vrata otvorena , brava na volanu izbusena busilicom, POKUSALI DA MI MAZNU AUTO, valjda radi koda i jedne male carlame na motoru nisu mogli upalit,sreca!!
ja sam bio budan do jedno 3h i u to vrijeme se nije nista desilo, sigurno negdje oko 4-5h!!
zvao muriju,cekao ih sat vremena prije mi stigao pauk da ga nosi na servis nego murija, dosli oni kaze e sad cekaj da dodju oni lafo da uzmu otiske, ajd cekamo mi svi dodjose inspektori samo slikase kaze koristili su rukavice,nije uopste probao otiske jebo ga otac valjda im bilo mrsko. Onda auto na pauka i u servis.

Jucer isto oko 13h jaranu ;rokiju(Fiat Bravo), Ilidza, ukrali bili Seat Cordobu naj noviju i stari reagovo nasli je na Vratcama vratili za dzabe,nista na njoj nema ko da su orginal kljucem otvorili.
Et tako da znate lopovi ponovo u akciji....
Pa se cuvajte!
ja odo odmah zeder ugradit cim auto dodje sa servisa,naprave te brave, da se jos vise osiguram!!!
 
Član
Drago mi je zbog tebe sto ti ju nisu odvukli! Kriminalu nikad kraja... :icon_rolleyes:
 
Član
Znam brate, podivljala mafija u BiH mislim da se sada vise auta kradu nego ikad...ja sam do daljneg odgodio sve nabavke plastika i tih sranja dok ne skupim pare za multilock i alarma ( imam serijski, ali ni za qrac nije )....
 
MAMICU IM ***** , PA TREBA  IH POBIT KO ZECEVE, JEBO TE JA NE ZNAM KAKO BIH REAGOVO KAD BI IH UHVATIO NA DJELU, PA CINI MI SE DA NE BI IMO MILOSTI NI TRUNA!!!

EDIT:izvinjavam se na rijecniku...
 
Član
koji shit jebote...dobro je da ih nisi zateko na licu mjesta jer bi bilo mrtvih pa bi ti mi donosili banane i keks u tvorza...
 

IGY

Član
ruka mu otpala samo sto je dirao seata, mamu mu *****
joj ja bi njih sve svezao i cupao im nokat po nokat pa onda sjeckao prstice da vise ni zvake ne mogu kupiti a kamoli ukrasti
 
Član
Sreca nisu ti ga odnjeli.

Sad odmah po zastitu, kako si rekao.

Ne bi bilo lose ni neki alarm ugraditi uz mehanicku blokadu, jer svaka blokada se moze skinuti kad imaju vremena. No ako alarm svira pa ti sa puskom izadjes, onda stvari i nisu tako jednostavne...
 
Član
baš sam nedavno gledao po net-u te zaštite za auto, stari bi nešto u passata trebao stavit, al koju god da nađem da mi se čini ok, samo odem na youtube i pogledam proces otvaranja iste... došao sam do zaključka da je najbolja zaštita (ako se netko već opasno namjerio i pripremio) jako jako glasan alarm čim ga takne, sve što ima bravu se otvara s nekim univerzalnim ključem kojeg malo "lupnu" s čekićem il nečim i ključ paše ko original, možda je dobro imat meh. blokadu (mjenjača) da se vidi da ju ima, i naravno one naljepnice koje idu na staklo možda odgovore nekog od krađe, al ak se netko namjeri na tvoj auto vjerojatno će uspijet (osim ak ti čuješ alarm i stigneš prije neg ode auto) . Jako je dobro i onaj GPS kojeg lopov nezna da imaš, pa ti samo pratiš gdje je auto, ili nazoveš fino policiju i to je to, iako bi vjerojatno većina to htjela sama riješit :), a s tim mu možeš i ugasit auto ak vidiš da je u blizini (dobiješ koordinate ili sliku na mob kad se aktivira), a ak imaš bolji auto možda će računat i da to imaš pa ponesu gps jammer:(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top