Seat Ibiza projekt by IGY -komentari

Seat Ibiza projekt by IGY -komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Igy moraću opet da te pohvalim auto je do
jaja.gif
vrhunski odrađen posao ;)
 
Član
Igy vec sam ti rekao sta mislim, ovo je po meni najljepsi seat kojeg sam do sada vidio i uzivo i na netu.. ;)
 
bravo maistore al et samo bi ja ovo sve presvuko kao i sjedista crna koza s bjelim koncem da je sve u fazonu , jezim se na ovaj materijal :D
 

IGY

Član
vidis nije ti ni ta losa
no sad za sad ce da bude ovo, uskoro ce u Lulo mozda da nesto crta po ovome, to ce da bude projekat :lol::lol:
 
Član
Ooooo IGY, bogme si ti fino kulturizovao gepek svoj. Ovako sam i ja nesto planirao kod sebe, al nikako da se ostvari! Stoji kutija preko cijelog gepeka :icon_confused:

ekstra izgleda i ekstra koomponente ;)
 

IGY

Član
kutija je mala ispod ovoga u gumi rezervnoj, no kad oborim zadnja sjedista ispod ovoga sa strane stanu dvije povece putne torbe, testirano vec :D
tako da mi opet prilikom putovanja gepek ostane citav, i ako mogu staviti i sa gornje strane nesto jer ima dosta prostora
ovim sam dobio i muziu i gepek u jednom :D
 

IGY

Član
dottore hvala

sine pa kad te nema na nocnim okupljanjima vise kako ces vidjeti, otudzio si se nesto :D
 
Član
Igy extra ispalo moraces i kod mene kad dodes provuci kablove da premjeris materijal i cijenu za ovakav gepek :icon_smile::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top