Seat Ibiza projekt by IGY -komentari

Seat Ibiza projekt by IGY -komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
marko_v je napisao(la):
svaka cast za ulozeni trud,muzika je za 10....mnogo je ljudi sa dobrom zikom ali kad neko preslozi kabolove 5 puta da bi sve bilo tip-top i ulozi toliki trud.....e to je nesto :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:


tnx ;)
 
Član
Ma ti ces opet za mjesec dva da sve do vadis i da stavljas nesto jace:D:D.....nikad ti dosta:cool:
Ma R E S P E C T ko kuca;)
 

IGY

Član
Marex necu bar za sad, dok ne dodzu malo bolji chincevi :D
nodi sastavio sve i sad je bas ono milina za voziti niti gdje sta skripi niti lupka :D
 
Član
Ma brao igy majstore, svaka ti cast oko ove instalaciije i provlacenja pravo si ju sredio i ova dodatna izolacija ti je jaka pravo, nemam rijeci svaka cast jos jednom....
P.S Al ga znas i uslikat srce ti hebem.... :lol:
 

IGY

Član
hvala, hvala
jos kad stavim slike sa novim felama :icon_smile:
samo jos da skroz sebi potvrdim da hocu te mada 99 % idu one
no necu nista da govorim da se ne izjalovi reci cu samo da je rijec o 17 7j nadam se da ce se moci pokrenuti bar malo :lol:
 
Član
RE: Seat Ibiza projekt by IGY -komentari
-----------------------------51184676334
Content-Disposition: form-data; nam


M A R E X je napisao(la):
Auto je premocno:cool:
Jesi razmisljao o drugim felnama:icon_biggrin:...a ne da svaki sedam dana mjenjas muziku:D:D
(jel ovo na moju inicijativu):D
To te ja pitam :cool::cool:
 

IGY

Član
RE: Seat Ibiza projekt by IGY -komentari -----------------------------51184676334 Content-Disposition: form-data; nam

M A R E X je napisao(la):
M A R E X je napisao(la):
Auto je premocno:cool:
Jesi razmisljao o drugim felnama:icon_biggrin:...a ne da svaki sedam dana mjenjas muziku:D:D
(jel ovo na moju inicijativu):D
To te ja pitam :cool::cool:

iskreno malo su mi i dojadile ove, a nasao sam odlicne druge, a i ove taman prodam kad sam i na ove naletio i eto
bice slike kad ih navrnem
 
Početnik
u, rastavi ti pola kola da bi provukao kablove... profy uradjeno, ne mislim samo na provlacenje kablova, vec izgled auta uopsteno :cool:

srecno u daljim radovima ;)
 

IGY

Član
hvala
ima li ko guma bilo kakavih treba mi za ovih mjesec dva dok snjeg ne padne
da stavim na nove felge da se malo provozam i na njima ove godine
treba mi 205 45 16 ili 195
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top