seat ibiza nova boja

seat ibiza nova boja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Bash sam se pitao neki dan cija li je ovo Ibiza , vidio sam je na grbavici kod strojerada ...

Extra je ;)
 

IGY

Član
nidze veze
iskopirao si mi auto u potpunosti :icon_eek:

jedino sto je kod tebe linija poslije moje
 
Član
IGY je napisao(la):
nidze veze
iskopirao si mi auto u potpunosti :icon_eek:

jedino sto je kod tebe linija poslije moje

auta bjelih sa crnim krovom u zadnje vrijeme ima bruku nemoj da se ljutis ali nema veze sa kopiranjem pogledaj malo bolje razlicite su skroz. ne lice uopste osim sto imaju istu boju pozz
 
Član
IGY je napisao(la):
nidze veze
iskopirao si mi auto u potpunosti
:icon_eek:

jedino sto je kod tebe linija poslije moje

IGY mnogo glupa izjava , onda si ti iskopirao 83242342349283 ostalih auta :$

Sve su kopije , max 5-6 auta u Sarajevu koje su nesto neobicno i sto se nije vidjelo , al ne mozesh reci da je iskopirao tvoje auto kad takva dolazi npr Corsa B&W :S
 
Član
odlicno izgleda, a sad ofarbao u bijelo ibizu i odma kopirao...nidje veze....sad niko ne smije seata u bijelo ofarbati?..
odlicno izgleda, respect;)
 
BHT Ovisnik
sve je super,sviđa mi se jako,samo ovu masku,ove dole plastike po usisima fargbaj u crno:cool::cool:
 
Član
Dobro izgleda,mada sto se tice maske nekako mi nikako ne lezi! Da stavis masku bez znaka i da je ofarbas u crno mislim da bi dosta bolje izgledalo
 
Član
hvala svima na komentarima i igy tvoja ibiza je stvarno prelijepa i stavrno nisam htio da bilo sta kopiram i ako stavis slike svoje vidjecas da stvarno nista isto osim boje nemaju pozz
 
Član
tuneri.. momci koji idu na styling itd. njihova kola nekad nekome i sluze kao ideja. mjesto se ljutiti sto je neko auto isto ili slicno, moglo bi se to gledati i sa smjeskom na usnama, sto je bas "moje" auto nekome posluzilo kao podloga za vlastiti projekat. vidim ovo ljeto par automobila crno bijele kombinacije ko u mazde. meni je to cool - jer znaci da se moj stil njima svidjeo. a u tuningu je broj prije bio focus, vanjski isti moja mazda. i oba su zavrsila u tuning magazinu.

bijel lak nije unikatan. da je ovdje neki brush, folije i sl. imitirano do u detalj, nije

i meni se bijela ibiza svidja, bolje joj sjeda nego prvobitna plava boja :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top