seat ibiza mk3 problem sa brzinomjerom

seat ibiza mk3 problem sa brzinomjerom

Član
pozz,
vec neko vrijeme imam problem na seat ibiza 2002 1.9 tdi 130ks, pokazivac brzine i broja obrtaja ne rade, broj obrtaja je zapeo na oko 5000rpm i nekad se malo pomjera, dok je brzinometar 99% vremena na 0 km/h, nekada radi stim da nekada pokazuje tacnu brzinu(pretpostavljam) dok nekada ni priblizno tacnu. Da li je neko imao slican problem i neki savjet?? :D
 
Član
Imao sam slican problem na svojoj Ibizi, nista kupis novi sat i rijesen problem. Kada skines svoj sat pogledaj oznaku iza i trazi po tom broju. :)
 
pozz,
vec neko vrijeme imam problem na seat ibiza 2002 1.9 tdi 130ks, pokazivac brzine i broja obrtaja ne rade, broj obrtaja je zapeo na oko 5000rpm i nekad se malo pomjera, dok je brzinometar 99% vremena na 0 km/h, nekada radi stim da nekada pokazuje tacnu brzinu(pretpostavljam) dok nekada ni priblizno tacnu. Da li je neko imao slican problem i neki savjet?? :D
imao sam slican problem jer sam dirao kazaljke probaj da ih izvadis i lagano stavis ne da guras do kraja kao sivonja ako bude radilo upali auto trebalo bi u leru na 0.9 obrtaja stavi i skini aplikaciju na mob za brzinu kretanja ili na dijagnostiku Bluetooth i stavi i kazaljku za brzinu, ali sve dok je auto upaljeno meni radilo tako sam kalibrirao kazaljke nazad
 
Top