Seat Ibiza mk1 VR6 RWD + NITRO + SM CHIP - Komentari projekta

Seat Ibiza mk1 VR6 RWD + NITRO + SM CHIP - Komentari projekta

Član
RE: Seat Ibiza VR6 RWD Projekt / KOMENTARI

svaka cast care....vidim privodi se kraju...jako lijepo to ti slazes heheh...sretno i respect
 
Član
RE: Seat Ibiza VR6 RWD Projekt / KOMENTARI

Kad kontas da ces osposobiti za race potpuno druze ??
 
Član
RE: Seat Ibiza VR6 RWD Projekt / KOMENTARI

Svaka cast druze,a mozda je netko vec pitao,al evo i ja cu, vidim hladnjak i propelere si stavio naprijed a motor je u prtljazniku,pa me zanima kako planiras hladiti taj motor, jer koliko sam ja upoznat oni se dosta griju sami od sebe,tako da ne shvatam efekat ovih propelera koji ce duvat na prazno...Pravis neki aero tunel do motora ili imas neki drugi patenent ?
 
BHT Ovisnik
RE: Seat Ibiza VR6 RWD Projekt / KOMENTARI

ovaj mi se projekat ponajvise sviđa,samo cekam finalni proizvod:cool:
 
Član
RE: Seat Ibiza VR6 RWD Projekt / KOMENTARI

@ErRoR

Pa hladi ga voda druze.. Nisam dzaba razvodio cijevi kao po stanu :lol:
Vidim da ti nije jasno ovo oko ventilatora pa evo malo citaj ;)

Pri većim brzinama kretanja vozila, struja zraka koji kroz masku (ili uvodnike) dolazi do hladnjaka i prolazi kroz njegovu rešetkastu konstrukciju, dovoljna je za hlađenje rashladne tekućine. No, kada automobil stoji ili se kreće iznimno sporo, potrebno je pojačati struju zraka kroz hladnjak. Upravo stoga, uz hladnjake motora s vodenim hlađenjem viđamo ventilator (e).
 
Administrator
RE: Seat Ibiza VR6 RWD Projekt / KOMENTARI

eee a jesi naso dobrovoljca da ga provoza :123:
 
Administrator
RE: Seat Ibiza VR6 RWD Projekt / KOMENTARI

ma jok, vec da otvorimo temu mozda se neko javi
 
Legend
RE: Seat Ibiza VR6 RWD Projekt / KOMENTARI

svaka cast,ja mislio projekat umro,cekamo sl.update:cool:
 
Član
RE: Seat Ibiza VR6 RWD Projekt / KOMENTARI

Nema odustajanja samo nalete periodi kada se radi brze i kada se radi sporije, kada se ima vise para i manje para.. ;)
 
Član
RE: Seat Ibiza VR6 RWD Projekt / KOMENTARI

Da voda ga hladi, samo u masse auta otvori na masci i drugi otvori na prednjem kraju dosta doprinose,al ako nista imat ces grijanje u roku 5 min na maximumu :) ... Bilo bi bolje kada bi malo zraka dopiralo do motoroa,al dobro, i u mjestu nemoj slucajno da zaboravis ugasit ;) :lol:
 
Top