Seat Ibiza mk1 VR6 RWD + NITRO + SM CHIP - Komentari projekta

Seat Ibiza mk1 VR6 RWD + NITRO + SM CHIP - Komentari projekta

Član
RE: Seat Ibiza mk1 VR6 RWD + NITRO + SM CHIP

Konacno rijesio problem sa nitrom koji sam imao godinu dana.. Ne smijem ni napisati sta me je *ebavalo :lol::lol:
:123:
 
Član
RE: Seat Ibiza mk1 VR6 RWD + NITRO + SM CHIP

edo_16v je napisao(la):
Konacno rijesio problem sa nitrom koji sam imao godinu dana.. Ne smijem ni napisati sta me je *ebavalo :lol::lol:
:123:

Slobodno napisi ! Ne moze nikako bit gore od postavljanja foggera ispred MAF senzora :D
 
Član
RE: Seat Ibiza mk1 VR6 RWD + NITRO + SM CHIP

:lol::lol: znas ko ga je postavljao

ib0m5g.jpg


U ovom jednom adapteru malom postoji sitna mrezica (filter) za koju nisam znao dok nisam sve rastavio u djelove. Bio je skroz zacepljen od prljavstine iz boce..

Ocistio, vratio nazad, probao, prepao se :icon_biggrin:
 
RE: Seat Ibiza mk1 VR6 RWD + NITRO + SM CHIP

jesi li jos sta mijenjao,dodavao,napravio?

projekat je strahota,najvise me fascinira to sto je ibiza sad RWD,nekako mi je to najbrutalnije na njenim specifikacijama...
 
Član
RE: Seat Ibiza mk1 VR6 RWD + NITRO + SM CHIP

U Mostaru je isao 13,8 samo sa SM-om bez boce, U zivinicama u prvoj kvalifikaciji kada je bila ona kisa 13.6 sa 50 nitra.. Valjda ce i sada sa 150 nitra ici 13 :icon_biggrin:
 
RE: Seat Ibiza mk1 VR6 RWD + NITRO + SM CHIP

edo_16v je napisao(la):
U Mostaru je isao 13,8 samo sa SM-om bez boce, U zivinicama u prvoj kvalifikaciji kada je bila ona kisa 13.6 sa 50 nitra.. Valjda ce i sada sa 150 nitra ici 13 :icon_biggrin:

ti i srdjan bili u auto,bez boce :D

Mislio sam da si u zivinicama 13,4 vozio???
 
Član
RE: Seat Ibiza mk1 VR6 RWD + NITRO + SM CHIP

Koliko se ja sjecam 13,6 ili 13,56.. Sto se tice nadogradnje za ovu sezonu to je to dok se finansije ne poprave pa cu razmisljati za dalje.. Za sada samo odrzavanje i gas..
 
Početnik
RE: Seat Ibiza mk1 VR6 RWD + NITRO + SM CHIP

sad joj nabijes 145 -x R13 naprijed omeksas zadnji kraj da sjeda pri startu i radis wheele :cool:
 
Član
RE: Seat Ibiza mk1 VR6 RWD + NITRO + SM CHIP

edo_16v je napisao(la):
U Mostaru je isao 13,8 samo sa SM-om bez boce, U zivinicama u prvoj kvalifikaciji kada je bila ona kisa 13.6 sa 50 nitra.. Valjda ce i sada sa 150 nitra ici 13 :icon_biggrin:
Zaboravio si napisati da te u Zivinicama Jargo nasibao ! :p A cudi me da nisi ranije prekopao tu mrezicu. Dodje ona kod svakog solenoida, imam je i ja na solenoidu od boost kontrolera. Haj nek si ti to sredio, valjda te nece vise nista za*ebavat
 
Član
RE: Seat Ibiza mk1 VR6 RWD + NITRO + SM CHIP

esso_sa je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
U Mostaru je isao 13,8 samo sa SM-om bez boce, U zivinicama u prvoj kvalifikaciji kada je bila ona kisa 13.6 sa 50 nitra.. Valjda ce i sada sa 150 nitra ici 13 :icon_biggrin:
Zaboravio si napisati da te u Zivinicama Jargo nasibao ! :p A cudi me da nisi ranije prekopao tu mrezicu. Dodje ona kod svakog solenoida, imam je i ja na solenoidu od boost kontrolera. Haj nek si ti to sredio, valjda te nece vise nista za*ebavat

Zato cu sad i tebe i njega pustiti da presaltate u drugu :lol::lol:
 
Top