Seat Ibiza Cupra

Seat Ibiza Cupra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
cupra je unikad i primjer kako se ovo auto radi !
svaka cast za nove sitnice,ajde tu i tamo lom plastike je neizbjezan za svakodnevno auto , samo polako dalje , ovo ce biti odlicno kao i sve do sad
 
Član
evo nisam se dugo javljao,pa neke nove slikice...
2s9q249.jpg

246j289.jpg

a2ae5c.jpg

wi0pjb.jpg

i5w0p5.jpg

2gumypi.jpg

2hmkfhy.jpg
 
BHT Ovisnik
pa ovo je auto prebrutalno:icon_eek: legao mu je branik pravo,hoces li ovdje između usisa ovaj dio farbati u boju auta ili ostaje crno ? vidim na ovoj tamnoj crno bijeloj slici da izgleda prilicno dobro kada bi bilo u boji auta
 
Član
Nema dalje. A to u odzaku sto nije pehar za najnize stvarno nezz... da lafo airide nije u konkurenciji Ili sta ? Al eno i u loznici najnize bilo autao sa "ispuhanim" gumama... mada je bio jedan corrado isto na zemlji mislim sa airom...
 
Član
-Suki- je napisao(la):
dzaba da uđes 2cm u asvalt Billy ce biti nizi od tebe.

sta da ti kazem,sve znas....

Limpi je napisao(la):
Nema dalje. A to u odzaku sto nije pehar za najnize stvarno nezz... da lafo airide nije u konkurenciji Ili sta ? Al eno i u loznici najnize bilo autao sa "ispuhanim" gumama... mada je bio jedan corrado isto na zemlji mislim sa airom...

aman kod nas air nije priznat meni se cini,kako kaze suki,moram biti u zemlji 2 cm pa i nekako,nije dovoljno sto auto lezi na podu,cijev od IC-a mi na podu,ali eto....

Little Dragon je napisao(la):
za dB imas termlab , za 402 imas semafor , a za style imas ljude i to ti je dovoljno napisati :D

znam to,ali nije stvar u tome.....

Little Dragon je napisao(la):
za dB imas termlab , za 402 imas semafor , a za style imas ljude i to ti je dovoljno napisati :D

znam to,ali nije stvar u tome.....
 
Član
Znamo mi da si ti najniži i bez onog kartona od 1 KM :cool:;)
Al red je bi bio kao domaćinu dati i tebi nagradu :icon_rolleyes:

A ibiza :icon_eek:



:D:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top