Seat Ibiza Cupra

Seat Ibiza Cupra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hvala svima,da jos nije stiglo,navodno kompressor kasni iz amerike,viair je...
kad stigne,biti ce update,do pisanja.....
 
Član
opa opa svaka cast ;)

sta se tice originalnosti, covjek je ofarbao auto u boju u kojoj i jeste bio, nevidim u cemu je problem ?

Isto sad da ja kupim crveni auto pa mi neko kaze, ijs mogo si uzeti nesto originalnije, ima vec crveni na sceni :lol::lol::lol::lol:
 
Član
Pratim temu odavno al nisam nikad komentarisao...svaka cast drug zadao si zadacu...a ovo za boju sto neko spominje ja sam siguran da nema ni slicna ibiza ovoj...ova je strasna :D

Jel moguce da sam ja vidjao ovu ibizu u sarajevu na vojnickom polju?


:cool::cool:
 
Član
MeBeSad je napisao(la):
Pratim temu odavno al nisam nikad komentarisao...svaka cast drug zadao si zadacu...a ovo za boju sto neko spominje ja sam siguran da nema ni slicna ibiza ovoj...ova je strasna :D

Jel moguce da sam ja vidjao ovu ibizu u sarajevu na vojnickom polju?


:cool::cool:

Hvala pajdo,sto se tice boje nebi komentariso :)
Nisam nikad bio u Sa,tak da nisam ja :)
 
BHT Ovisnik
odlično,ostavlja bez daha:cool:
nego da te pitam kakva je boja za odrzavati,ova mi se boja najvise sviđa,ako farbao svog volva mislim ovakvu,malo kristala i to je to, prljali se kako lako,znam da je ona svijetlija zahvalna,ne vidi se na njoj prasina i sl. pa jel i ova takva ?
 
Član
CoL3 je napisao(la):
odlično,ostavlja bez daha:cool:
nego da te pitam kakva je boja za odrzavati,ova mi se boja najvise sviđa,ako farbao svog volva mislim ovakvu,malo kristala i to je to, prljali se kako lako,znam da je ona svijetlija zahvalna,ne vidi se na njoj prasina i sl. pa jel i ova takva ?

iskreno da ti kazem ,neznam :D
gle boja mi je jebena,nisam ga dosada nikako prao,a sto se tice kristala to se ja mislim nevidi na matt boji....
meni je uvjek bio problem crna stakla,kada se ona zaprljaju,znam da je prljav,ali po boji auta nisam nikad gledo,hocu reci zahvalna je i dok je bio sa lakom....
 
BHT Ovisnik
@ivica
da to sam mislio, s lakom,bez mata,znaci ovih godina dok si je imao,jer mi je ovo jedna od drazih boja,a 2 meni najljepsa volva su te boje pa pitam:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top