Seat Ibiza 6L

Seat Ibiza 6L

Član
Vozdra raja eto ga punto ode ja osto placuci ali doslo vrijeme za novi autic pa da krenemo polako...
u pitanju je seat ibiza 6l 2003 godiste sa 1.4 16v motorom od 100ks )solidno sobzirom na to da sam dobio djete nema vise jurcanja ali nemora znaciti da se nemoze preradjivati heheheh pa da krenemo lagano
Dobio sam je u fabrickom stanju bez ikakvih prerada zajebancija itd ovaj put za razliku od punta krenuo sam sa kabinom odnosno interierom da je meni lijepo pa onda nekad i vanjski dio da sredjujemo kako finansije budu dozvoljavale evo par fotki sa objasnjenjima u narednom postu sta se radilo i koliko se vremena provodilo.
 
Član
Eh odma da nabrojim dosadasnje radove pored redovnog servisiranja na dan kupovine ulja i filteri sve zivo znaci odma zamjenjeno eh sad idemo sto se tice unutrasnjosti sjedista od kupre profilisana ali nazalost malo su prljava pa sam stavio presvlake (dok nebude para za presvlacenje istih) stim da su i presvlake malo kvalitetnije pa sam za sad zadovoljan dalje papucice su od wtcc seat leona (cupra r) sto se tice konzole tu se desilo najvise prepravki naime povadjeno je sve iz nje uklonjene su pregrade koje stoje na samom kraju nje da bi player mogao stati duboko u konzolu da nesmeta tabletu koji je ugradjen u istu i povezan auxom preko playera sa strane isto tako prosireno da bi kablo od punjaca i auxa moglo da stane a da se to nikako ali bas nikako nevidi znaci sad imam fakticki android sistem u autu potpuno funkcijonalan kad mislim funkcijonalan potpuno mislim na internet telefon navigaciju straznju kameru i naravno gps tracking tako da u svakom trenutku na racunaru znam poziciju automobila eh evo par slika auta u kompletu i naravno unutrasnjosti koja je po meni sad puno lljepsa od fabricke, tu su i zatamnjena stakla zadnja sajba i bocna zadnja ... NAKON SLIKA NAVODIM STA JE SLIJEDECE U PLANU UZIVAJTE...

29m3ewz.jpg

2a92o3b.jpg

2s0mp2s.jpg

ivjr13.jpg

21k9edy.jpg

5p7bb.jpg

11jvxqd.jpg

b8k3ef.jpg



EH SAD slijedece u planu naravno tapaciranje sjedista , tapacirung na vratima koza volana, rucne i mjenjaca sve crno sa crvenim koncem nakon toga necu vise nista da radim u autu prelazim na vanjski dio a tu ide spustanje naj vjerovatije opruge 65mm i felge 17 ili 18 u zavisnosti od finansija eto to je to za sad dalje vas obavjestavam kako sta budem radio svaki konstruktivan komentar prijedlog pomoc itd dobrodosla :D
 
Član
stvarno lijepo, nema sta, i ja sam htio kupit istu takvu sa istim motorom al mi bila sumnjiva pa odusto ... jedino mi nije jasno zasto dvoja vrata? mislim s obzirom da imas dijete ...
 
Top