Seat Ibiza 1.9 TDI

Seat Ibiza 1.9 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: seat ibiza tdi

evo novih izmjena na autu:
-stavljene gewinde
-zadnja karambolka uradjena
11i0etg.jpg


125p8iv.jpg


2cfs7ky.jpg


34o9dfa.jpg


evo sad malo slika zadjeg djela........
t4tkjq.jpg


8wb29j.jpg


malo je lose slikano vjetar je puho za vrijeme slikanja pa se ruka pomjerala hehehe

302qlup.jpg


hrhtzt.jpg
:123:

jqgk94.jpg


THE END za sada.........................
 
Član
RE: seat ibiza tdi

Seat odlicno izgleda bas danas sam ga i vidio uzivo satvarno nema dalje mozda jedina mana je sto na zadnjoj karambolci nema mrezica ali nadam se da ce to biti uskoro uradjeno, sretno u nastavku ;)
 
RE: seat ibiza tdi

10ka za trud,ibiza je extra....da joj je jos koje grlo u ergeli..i sljedeci poduhvat da bude


sretno :cool:
 
Legend
RE: seat ibiza tdi

oo svaka cast druze,sad mozes nisko i visoko po zelji .....a krivine su milina jelde :cool:
samo tako dalje , ganjaj svoj stil,jbg uvijek nekom je nesto ruzno , nekom fino , vazno je sta je tebi FINO i to je to ;)
 

IGY

Član
RE: seat ibiza tdi

i pragovi su ti danas ofarbani, sad ce biti full sa njima
skidaj te i salji meni da te kompletiramo :D
 
Član
RE: seat ibiza tdi

Lijep seat ima vas sad na forumu sa extra ibizama trebate organizovat ekipno fotkanje a imate i fotografe sa ibizama Igy & Erol :icon_smile:;)
 
Član
RE: seat ibiza tdi

a ko ti je radio ova sociva :cool::cool::cool:
auto svakim danom sve ljepse izgleda i sve se vise para ulaze.
brate samo lagano.. i autic je za 10.-ku
 
Član
RE: seat ibiza tdi

super urađeno, samo nazad mrežicu( crnu) i bomba;) o gewindama da ne pričam, to je priča za sebe:D da nema SEATOV znak reko bi da je nekad još bijesnija mašina:lol::lol:;)
 
Član
RE: seat ibiza tdi

svaka cast za gevide ;)
samo ovaj bodykit ovi branici i difuzor pozadi furka od prije 5 godina i vishe i po mom misljenju je bzvz pravo
nemoj pogresno shvatiti cjenim trud i sve ali ovo mi je bas nekako bzvz
ugl sretno u daljim radovim od srca ;)
 
Član
RE: seat ibiza tdi

Semi_ibiza TDI je napisao(la):
Dobra ibiza.A pogotovo mi se svidja to crveno i .
Ja imam isti model pa me zanima kako si rijesio muziku.I u moje ibize ima taj veliki display u kompletu sa kasetofonom i klimom pa ne mogu da ubacim mp3 player.

ja sam braca samo cendjer stavio....i buba.............

enesss je napisao(la):
oo svaka cast druze,sad mozes nisko i visoko po zelji .....a krivine su milina jelde :cool:
samo tako dalje , ganjaj svoj stil,jbg uvijek nekom je nesto ruzno , nekom fino , vazno je sta je tebi FINO i to je to ;)

hvala nemozemo svima ugoditi bitno je da se svidja onome cije je auto,svi radimo kako mislimo da treba,a normalno da treba i nekad savjet poslusati............

adi187 je napisao(la):
Lijep seat ima vas sad na forumu sa extra ibizama trebate organizovat ekipno fotkanje a imate i fotografe sa ibizama Igy & Erol :icon_smile:;)

to bi bilo extra da se skupimo i da uradimo nekoliko fotkica............al abd valjda ce biti.......

TAXI je napisao(la):
a ko ti je radio ova sociva :cool::cool::cool:
auto svakim danom sve ljepse izgleda i sve se vise para ulaze.
brate samo lagano.. i autic je za 10.-ku

sociva sam radio kod Veke iz aerodromskog naselja,sto vozi skodu sa lambo vratioma.........

s1ck je napisao(la):
svaka cast za gevide ;)
samo ovaj bodykit ovi branici i difuzor pozadi furka od prije 5 godina i vishe i po mom misljenju je bzvz pravo
nemoj pogresno shvatiti cjenim trud i sve ali ovo mi je bas nekako bzvz
ugl sretno u daljim radovim od srca ;)

nema ljutnje u ovom sportu........nekom se svidja, a nekom ne....a dobro su dosli svi komentari............u svakom slucaju tnx
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top