Seat ibica 1.4 benzin problem landa sonda

Seat ibica 1.4 benzin problem landa sonda

Član
pozz momci znaci upalila mi se lampa od motora i na kompjuter mi izbacilo landa sondu. i znaci ja sam drugu narucio i stavio, kad ponistim gresku sve u redu i noakon 10 kilometara opet se upali ??? zna li iko sta e problem
 
Član
ima rodjak na pezou 1.4 benzin zamjenio lambdu al izgleda nije bilo do nje..kasnije n znam je li napravio prodao auto kupio audija...:D
 
Član
Pa sta pise za nju na dijagnostici? Grijac? U spoju? Prva ili druga?
ovo mi pokaze kad sam je ištekao al ovo zadnje pokaziva kad je spojeno sve ?
i jos jedan problem kad odvijem čep od ulja vuče zrak na njeg i kad dignem čep pojaca se rad motora jel to normalno ? ili je dihtung otisao??
 

Prilozi

  • IMG_1849.JPG
    IMG_1849.JPG
    39,9 KB · Pregleda: 32
Član
Prva greska ti je grijac druge sonde-poslije katalizatora, zadnja greska je grijac prve sonde
Jesi li stavio novu? Mozda je i do procesora motora
Sto se tice tog zraka, ne bi smjelo to radit
 
Član
Prva greska ti je grijac druge sonde-poslije katalizatora, zadnja greska je grijac prve sonde
Jesi li stavio novu? Mozda je i do procesora motora
Sto se tice tog zraka, ne bi smjelo to radit
ma stavio novu sondu izbrise gresku i nakon 10 kilometara opet upali lampicu motora
a sta bi moglo bit sto vuce zrak znam da to nebi smijelo al koji dihtung more otic da to radi??
 
Član
Ako je sonda ispravna onda je vjerojatno do elektronike motora...na obe sonde prijavljuje isto.. a to sto ti vuce cep prema motoru ne bi trebalo bit nista opasno.. jedino moze otici dihtung glave motora al onda bi mijesao vodu i ulje., na cepu za doljevanje ulja bi bilo majoneze ili na cepu u boci rashladne tekucine...
 
Član
Mislim da svaki motor vuče zrak na čep motora i na mjerač ulja. Kod mene je bio los čep tj ostecen na mjeracu i vukao mi tuđa fals zrak. Dok nisam našao na stranim forumima i na youtube da je mogućnost do tog... tako da sam se uverio da je to sve normalno

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока
 
Član
ma cudno mi to inace koje sam god auto otvorio cep, cep mi je drhtao al ovo jos nisam vidio hahah al ne mijesa vodu i ulje, a za tu sondu nezz sta cu sta god napravim opet pokaziva
 
Top