Seat Cordoba TDI

Seat Cordoba TDI

Član
Farsonable je napisao(la):
moja ex masinica,ja sam je jednostavno morao imati,auto je predobro,malo ulaganja doce to na svoje,i edo nemoj bas sve poslusati,radi nesto i na svoju ruku,neke svoje ideje,ipak auto sredjujes sebi ne drugima,puno truda,volje i para ti zelim.

Ma rekao sam ti drug moj radit ce se nesto, naravno radim za sebe ali opet necu je uglavnom dzidzati.. najbitnije mi je da je uredna mehanika i amortizacija, a za šminku cemo lako..heheh
pozz
 
Član
Meni je Cordoba odlicna :cool: ima nekih detalja koje bih ja promjenio volan pod hitno i pragove,ugl sve je stvar ukusa,a o ukusima se ne raspravlja ;) zelim ti puno srece i puno predjenih kilometara i da ostvaris ono sto si zamislio ;)
 
Član
Amer13 je napisao(la):
Meni je Cordoba odlicna :cool: ima nekih detalja koje bih ja promjenio volan pod hitno i pragove,ugl sve je stvar ukusa,a o ukusima se ne raspravlja ;) zelim ti puno srece i puno predjenih kilometara i da ostvaris ono sto si zamislio ;)

Hvala drug moj, a rait ce se cordobica, tek mi je dosla u ruke.. prvo cu da vidim da mehaniku i amortizaciju dovedem u savrseno stanje a onda šminka naravno..
:123:
 
Top