Seat Cordoba by Jusin

Seat Cordoba by Jusin

Legend
ljepo izgleda, al profulo si sa crnim krovom, to ne da je isfurano, to je prefurano, i ukidanje zadnjih steka, minus veliki.
 
Početnik
dobro covjek radi,, a seat i nije neko auto za ulaganja,tesko izvuc iz njega da bude nesto extra,,,,,, unutrasnjost TOP
 
Član
citajte ljudi boziji da je covjek koji postavlja radove i slike rekao da je ovo jedan STARI projekat, koji je taj "jusin" davno radio.. malo bolje se teme citaju, a ne samo pregled slika preskokom i to je to.. cccc.. dok neke od vas u pamet sebe iz pameti :p :p :p opet nezamjerite mi nista samo hocu da vas uputim na pravi put :lol::lol:
 
Član
lowered_car je napisao(la):
dobro covjek radi,, a seat i nije neko auto za ulaganja,tesko izvuc iz njega da bude nesto extra,,,,,, unutrasnjost TOP

pffffff dobro osta ziv da seat nije auto za ulaganja :D
 
Legend
jusin je limar i lakirer .... i komentari tipa trebao si ovo trebao si ono ..................... covjek radi kako je musteriji po zelji

a ipak auto je radjen prije nekoliko godina,tad ...ovi detalji , crni krov i neki ti detalji su se maksimalno furali ;)
 
Član
enesss je napisao(la):
jusin je limar i lakirer .... i komentari tipa trebao si ovo trebao si ono ..................... covjek radi kako je musteriji po zelji

a ipak auto je radjen prije nekoliko godina,tad ...ovi detalji , crni krov i neki ti detalji su se maksimalno furali ;)

upravo i ja to govorim, pise da je auto radjeno davno, neki forumasi necitaju detaljno temu..
 
Član
enesss je napisao(la):
jusin je limar i lakirer .... i komentari tipa trebao si ovo trebao si ono ..................... covjek radi kako je musteriji po zelji

a ipak auto je radjen prije nekoliko godina,tad ...ovi detalji , crni krov i neki ti detalji su se maksimalno furali ;)

A do danas coedoba ja mislim da je lakirana jos najmanje 5 puta
 
Član
Esmir_crx je napisao(la):
hoce biti pucanja gita nakon nekog vremena al dobro odranjeno nema sta svaka cast na proektu ;);)

auto je odradjen prije tri godine i sve je ok i dan danas se voza po cazinu

uco_opc je napisao(la):
enesss je napisao(la):
jusin je limar i lakirer .... i komentari tipa trebao si ovo trebao si ono ..................... covjek radi kako je musteriji po zelji

a ipak auto je radjen prije nekoliko godina,tad ...ovi detalji , crni krov i neki ti detalji su se maksimalno furali ;)

A do danas coedoba ja mislim da je lakirana jos najmanje 5 puta

jeste prednji kraj kad maki ne zna voziti udario 3 puta piso poruku
 
Član
LM_Hit je napisao(la):
Esmir_crx je napisao(la):
hoce biti pucanja gita nakon nekog vremena al dobro odranjeno nema sta svaka cast na proektu ;);)

auto je odradjen prije tri godine i sve je ok i dan danas se voza po cazinu

uco_opc je napisao(la):
enesss je napisao(la):
jusin je limar i lakirer .... i komentari tipa trebao si ovo trebao si ono ..................... covjek radi kako je musteriji po zelji

a ipak auto je radjen prije nekoliko godina,tad ...ovi detalji , crni krov i neki ti detalji su se maksimalno furali ;)

A do danas coedoba ja mislim da je lakirana jos najmanje 5 puta

jeste prednji kraj kad maki ne zna voziti udario 3 puta piso poruku



Hah mogu misliti haha :cool::cool::cool:
 
Član
Radi li on išta osim Fauve koncerna?:D

Dobar majstor, svaka čast, sigurno nije ni jeftin kad ovako dobro radi.;)
 
Legend
OggyBoy je napisao(la):
Radi li on išta osim Fauve koncerna?:D

Dobar majstor, svaka čast, sigurno nije ni jeftin kad ovako dobro radi.;)

radi sve , samo sto su nam u ovom kraju omiljeni iz vw koncern-a :cool:
 
Top