Seat cordoba 1.9 tdi

Seat cordoba 1.9 tdi

evo da prestavim autic koji trenutno vozam ... heh nije licno moj ali ga vozam da ne stoji djaba :)) he

radi se o seatu cordobi 1.9 tdi , autic je bio od " LM_Hit "pa je zavrsio u Tuzlii kod mene :)
evo par slikica bice jos
evo malo i opreme
intercooler ubacen veci nije standardni , blow off ventil, komplet kožni enterijer u bijeloj boji , angel eyes farovi + xenoni- ovjes.....raceland gewinde

alu felge 9X16 sa gumama 215/40/16 i prednje 195 45 R16

30k7ptu.jpg


2wpth6t.jpg


50qxli.jpg


16bgg85.jpg


i evo link kako je to sve bilo !!

http://www.bhtuning.com/seat-cordoba-by-jusin-t-51050.html
 
Član
a vidjam auto po TZ samo ja bi cim prva prilika to presprico u bijelo onda ce bas biti upadljiv...;);)
 
Super vozilica ,samo ja bi skinuo tu na gepeku (Bih ) naljepnicu malo mi djidjanski:p ima puno ljepsih hahaha ostalo sve ;)
 
Sarajlija je napisao(la):
Super vozilica ,samo ja bi skinuo tu na gepeku (Bih ) naljepnicu malo mi djidjanski:p ima puno ljepsih hahaha ostalo sve ;)

slazem se sa tobom ah ja bi mnogo stosta promjenio ... ali neka je taka kaka je bitno je da se vozamo :)) heh
 
pioneer_09 je napisao(la):
Vidjam ga cesto po gradu :) Ima bas nekih sitnica da se promijene, al nije los. Pa čije je auto?
heh da da !! ma ne znam da li ga znas al od sikia sto popravlja motore ... pa on dao meni malo da ga razradjujem heh
 
Top