Šta je novo?
BHTuning.com - Tuning & Styling

Dobrodošli na jedinstveni forum na našim prostorima sa tradicijom preko 10 godina, 80 000+ tema, preko 1 milion postova i 45 000+ članova ... Tuning & Styling na jendom mjestu sve za vašeg limenog ljubimca!

Sead Agic Opel VS Sirco Polo

_vwfan_

Član
Predobro ide Kadet, Polo je ocito imao neki problem, da li je slabo startao ili ne znam sta, ali gledao sam ga u puno boljem izdanju cak je probijao u klasu 12, 12.8xx ako se dobro sjecam u Mostaru.

.nOKe

Super Moderator
Sejin kadett je imao probleme takodje, auto ide bolesno, sve pohvale za oba vozaca, legende domace SR scene..

esso_sa

Član
Predobro ide Kadet, Polo je ocito imao neki problem, da li je slabo startao ili ne znam sta, ali gledao sam ga u puno boljem izdanju cak je probijao u klasu 12, 12.8xx ako se dobro sjecam u Mostaru.
Sirco se zasaltao, zato mu je Sejo pobjegao na startu. A bilo je novih poboljsanja i dorada na Polu nakon Mostara, nije covjek jos stigao da se navikne niti isproba novi setup, dosao je na trku direkt iz radionice :)
Zao mi ipak sto se zasalta, bilo bi interesantno vidjeti kako bi prosla cista i bez fula trka Esso chipĆuning vs SM chiptuning :)
U Mostaru je Sirco odvalio 12.4 vrijeme auta, sad bi trebao ici jos brze, vidjet cemo na buducim trkama

Poslednja izmena:

tornado

Član
Ne brinem se ja plaho za Gagu zna covjek sta radi :D a Sejin kadet fakat leti uprkos problemima, kako god svaka im cast, a Polisha u mostaru mora letiti :D