Scooter Speedfight 3

Scooter Speedfight 3

Hteo bih da skinem sve 3 blokade na mom "glupom" scooteru, (1 je na elektronici , 2 na auspufu a 3 je na karburatoru), bili mi iko mogao da pomogne sa ovim na auspufu.. i da.. to je od 49 ccm scooter.
Pozdravljam!:cool:
 
Član
ja kako sam listo po netu..ili se nalazi odma na ispuhu..ili tamo na zadnjem loncu..kojeg ces morat fleskom otvorit..i izvadit ga
 
auspuh slijepa grana, odreze se cijev i zavaris rupu, na variomatu ima onaj jedan đavo....To je na sf2, nrg, i swim kojima sam skido od 50ccm
 
Član
Uglavnom na vecini skutera blokada se nalazi na tri mjesta:prva se nalazi na auspuhu tj dio koji se spaja sa cilindrom bude prstem koji suzava otvor cijevi i tako gusi motor ako postoji izbij ga,druga na variomatu također ¨prsten¨ na samoj osvini iza variomata i treca na karburatoru.... uglavnom sva upustva sa slikama mozes naci na netu kako se skida nije neki bauk vjeruj mi ;)
 
E hvala vam ljudi.. da vas jos nesto pitam.. ma 2 male skroz male cjevi sta mi vire ispod motora.. posto je kod mene vodeno i zracno hladjenje, jeli to mozda zbog vodenog?
 
Exclusive je napisao(la):
E hvala vam ljudi.. da vas jos nesto pitam.. ma 2 male skroz male cjevi sta mi vire ispod motora.. posto je kod mene vodeno i zracno hladjenje, jeli to mozda zbog vodenog?

Vire tacno ispod sredine, tj. gdje ti je akumulator, to je odusak za akumulator i to nek te ne brine ;)
 
Član
1.auspuh,slijepa grana
2.rastavis variomat i u obliku prstena dio izvadis
3.karburator limic
 
Ehh pravi ste ljudi!!!!:cool:
Sta mislite kako bih mogao da friziram svoj skuter? I da.. rekao mi je od prijatelja njegov zet kao da se skine blokada sama na elektronici posle 500 predjenih kilometara trenutacno imam 407 :) pa bih pitao jeli to istina ..
 
Sumnjam da ima elektronicka blokada, to vecinom kinezi imaju, kod nekih prerezes zicu, a kod nekih moras kupovati novi CDI koji je oko 100 marki ;)
 
technoGeek je napisao(la):
Sumnjam da ima elektronicka blokada, to vecinom kinezi imaju, kod nekih prerezes zicu, a kod nekih moras kupovati novi CDI koji je oko 100 marki ;)

Ma pare nisu bitne :D imam trenutacno 250 KM., od kojih cu potrositi 50KM na farbanje falgi.. pa onda cu viditi za neki dobar amontizer da malo podignem zadnji kraj :)
 
Član
Exclusive je napisao(la):
Ehh pravi ste ljudi!!!!:cool:
Sta mislite kako bih mogao da friziram svoj skuter? I da.. rekao mi je od prijatelja njegov zet kao da se skine blokada sama na elektronici posle 500 predjenih kilometara trenutacno imam 407 :) pa bih pitao jeli to istina ..

Moze biti vrlo lako ;)
 
blindery je napisao(la):
Exclusive je napisao(la):
Ehh pravi ste ljudi!!!!:cool:
Sta mislite kako bih mogao da friziram svoj skuter? I da.. rekao mi je od prijatelja njegov zet kao da se skine blokada sama na elektronici posle 500 predjenih kilometara trenutacno imam 407 :) pa bih pitao jeli to istina ..

Moze biti vrlo lako ;)

e hvala ti :D
 
Top