Scooby WRX/STI 2.5 MY2004

Scooby WRX/STI 2.5 MY2004

dobar majke mi....samo sto moras nabaviti kakve zimske gume ako vec kazes da ceka snijega...hehehehe...pozdrav i naleti nam nekad u tz na SR... ;)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
dobar majke mi....samo sto moras nabaviti kakve zimske gume ako vec kazes da ceka snijega..
Ako si pogledao prvi video .... :icon_smile:

nermin suljagic je napisao(la):
.hehehehe...pozdrav i naleti nam nekad u tz na SR... ;)

Nisam ljubitelj SR :icon_rolleyes:
Tnx 2 all na pohvalama :icon_smile:
 
auto j*enica....mislim da ima jedan iz gospića ali stariji subaru impreza,dodje cesto kod nas u Bihac...Zvuk je nevjerovatan.A ljetos sam jednog kao u tebe viidio na svicarskim tablama i molio covjeka samo da ga malo stisne da vidim cudo u akciji.Kojiii dozivljaj hehe......
Sretno s autom,a bijeli lancer mi je vec odavno poznat,u par navrata dok sam se vracao s mora ispreskakao me kao da stojim.hahaha
 
Član
renault_fan je napisao(la):
bijeli lancer mi je vec odavno poznat,u par navrata dok sam se vracao s mora ispreskakao me kao da stojim.hahaha

Ne vjerujem da je to bas doticni primjerak 9-ke, jer ovaj je bio duuuugo u garazi. Ima dosta bijelih 9-ki u HR.
 
citius je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
bijeli lancer mi je vec odavno poznat,u par navrata dok sam se vracao s mora ispreskakao me kao da stojim.hahaha

Ne vjerujem da je to bas doticni primjerak 9-ke, jer ovaj je bio duuuugo u garazi. Ima dosta bijelih 9-ki u HR.

ja znam da me jedan cesto "zaobilazio" hahaah u jednom danu naravno.....ccc....gdje god krenem on se pojavi
 
Član
buraz zavidim ti,definitivno,ovo auto je auto za pozelit,cuvaj ga,,puunnnooo predjenih kilometara,,jedan si od rijetkih obicnih ljudi koji imaju priliku da drze ovo u svojoj garazi
 
Top